normalny pocet sex.partnerov ?

lost

podla mna taki ludia by mali skusat statie na burze (Wall Street), "one night stand" ludia... ved ci menej emocii, tym vyssia sanca na nepochybenie pri obchodovani..

/ziadam 10% zo ziskov za napad.

lost

ak je "single", tak jeden za rok ?

To by ale mal v 30. veku zivota 12 partnerov..

alebo 1 za 2, 1 za 3, jeden za pat, jeden za zivot? :D
ale predstava ze byt "12." alebo "13." v poradi je divna, aj v 30. roku zivota... to je ako beziaci pas :P
bez urazky :D len laicky nazor... :D

niekde som cital ze novy zeland, tam maju ludia az 30 alebo kolko sexpartnerov za zivot..

dost promiskuitna doba :)

larak

no ja mam 23 a mala som vztahy, ale 2 take "na jednu noc" i ked to boli ludia ktorych som poznala dlho. ja som to nebrala nejak tragicky vtedy, nikomu som neublizila lebo som v tej dobe s nikym nechodila. ale ze co je normalne ? ja viem ze je to tazko povedat, ale je normalne ze mlady clovek ma aj par zakopnuti ktore lutuje ?

karolina0

tak to sa neda podla mna tak jednoznacne odpovedat an to ci je 5-6 partnerov normalne:).... ide aj o ine veci,,napr vek:)...ked napise nejaka 14stka,15stka ci 16stka ze mala 5-6 partnerov..tak je to na zamyslenie:D...podla mna je to chore ale tak dnesna mladez ma ine nazory sak vieme svoje :)... ale tu ide o cloveka,,o jeho psychiku..a ak si mal/a seriozne vztahy tak preco nie? sex patri k vztahu takze pohoda..kazdy si to vie zvazit ak je na to zrely:)) tym nemyslim striedanie partnerov ako ponozky:D... kazdy to berie individualne a pokial to tebe nevadi tak aky problem?? nechapem..:)