LETIET LIETADLOM V DAZDI?

stevard1

ahoj :D no tak nemusíš sa báť ničoho...lietanie je najbezpečnejší spôsob prepravy.....maximálne sa môže stať že do lietadla vrazí blesk a následky budú, že vypadne všetká elektronika...teda vybyjú sa poistky...a kapitán to potom opraví, a všetko bude v poriadku....ale takéto prípady sa stávajú zrideka..takže nie je dvôvod k obavám...ja lietanie miluje..o lietdadlách viem všetko.. a škoda že zatedy mám len 14...keď budem starší, určite budem cheť byť stevardom..je to nádherná práca.....takže nemaj obavi.. :D

sasskia

Pred par rokmi sme leteli z Grecka domov a bola taka burka a husty dazd, ze normalne na par minut sa vypla elektrika na letisku, tak si vies predstavit, aka burka bola. Smola bola aj v tom, ze som letela po 1x v zivote. Bola som taka vystrASENA, CELA ZELENA, ZE SOM NECHCELA ANI DO LIETADLA NASTUPIT. No som tu a zijem.....No taky strach, aky som mala vtedy nikomu neprajem. Odvtedy som uz letela vyse 20x a taky horor som nastastie uz nezazila.

karkulkaa

let v daždi je pohodička......len v búrke a s turbulenciami až taká pohodička už nie je a ešte keď k tomu vidíš tie blesky

letuška

v daždi, v snehu, v búrke ... a som tu.
neboj sa, lietanie v daždi je mnohokrát bezpečnejšie ako jazda autom po mokrej vozovke.