Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomoc, ktory klaves na zapnutie internetu?

Príspevok v téme: pomoc, ktory klaves na zapnutie internetu?
milli11

Mam technicku otazku, mozno hlupu, ale neviem, kde je problem? Teraz mam mobilny internet, ten z reklamy, zasunies a ides na web, preto som na internete.
Problem je, ze normalne mam mam obycajny internet od T comu a pred par dnami prestal fungovat. Presne vtedy, ked bol u nas na navsteve stryko aj s malym bratrancom. Bratranec sa na chvilu dostal do mojej izby k notebooku a stisol nejake klavesy a odvtedy to nejde. Nahoda alebo existuje klaves ktorym sa vypina pripojenie na internet?
Platim poctivo a ani neprisla upomienka, teda aspon zatial nie.
Ak ano, poradite mi, ktory klaves je?
Velka vdaka.

milli11

Ide aj s NB, vsetko funguje, klop, klop, klop na drevo, len som dala jednotlive kable do zlych dierok. Oni totiz vsetky pasuju do vsetkych dierok.

lost

hmm,
sice henten router nemam, ale vyzera to tak ze

do akehokolvek LAN switch ide LAN kabel, routerpocitac ... dajme tomu do LAN1ky

ten lifeline by mal byt routertelefonna pripojka.

ja to vzdy robim tak, ze ktory tam pasuje ten tam dam :D

A teraz ti tento router funguje len s PC? S notebookom nefunguje ?
Alebo teraz si na notebooku cez wifi?

milli11

Hura, hura, uz som na to prisla, po vselijakej kombinacii zapajania kablov som konecne prisla na tu spravnu kombinaciu. Uz to vsetko funguje, ale velka vdaka aj vam za pomoc.

milli11

Nieco som nasla. Mam tri kable, 1 zlty od pocitaca, jeden cierny od telefonu a jeden sivy od Magia. Ako ich tam mam spravne vlozit? Aby mi to stale nevypinalo? Vdaka.

www.draytek.com

milli11

Vdaka.
No ak sa nedostanem na net, potom to nechcem riskovat, ten restart.
No nasla som na internete nejake clanky s touto chybou. Vraj ked sa vypne router, trva aj niekolko minut alebo hodin, kym opat nabehne pripojenie na net. Alebo je len docasna chyba v sieti, proste signal kolise, preto sa rusi. A ja som na chvilu router vypla, ked som k nemu isla pripojit NB namiesto PC. Asi som urobila chybu, vsak? Dost by mi vsak pomohli nejake obrazky o poradi zapojenia kablov, lebo som uz vsetky povyberala a naspat pozapajala a teraz mi nejde ani televizia (Magio). Televizor bol vypnuty, aj Magio, teraz som ich zapla a nic. Ja sa z toho asi zblaznim. Ked pises, ze po restare sa vobec nemusim dostat na net, dalej uz nechcem riskovat.
Je to toto.

www.podrukou.sk

Lenze ja potrebujem obrazok, ci mam tie kable v nom dobre pozapajane, co ked je chyba len v tom?

AdamKrt

Skus restartovat vsetko. Ci PC, router, notebook.... Najskor router, potom tie ostatne, ked nabehnu.

Pri restarte sa prideluju nove adresy. Ak ich zle prideli, tak sa nedostanes na net.

milli11

Halo!!!
Ano, predtym som mala starsi PC, fungovalo to normalne, pripojenie k internetu k sieti T-Com.
Par dni som mala aj pc, aj notebook. Vtedy som PC ani nemusela zapinat, stacilo mi zapnut NB (notebook) a sam sa pripojil k sieti T-Com (zeby cez ten PC?).
Teraz som dala PC prec a zapojila miesto neho notebook. Chvilu to islo. A prave v ten den bol u mna na navsteve stryko s malym bratrancom. Vtedy som maleho nasla stisnut nejake klavesy, tak som si myslela, ci nieco nevypol, nejake pripojenie na internet?
A dnes som nasla odpojeny kabel. Ale ako pisem, zapojila som ho, ale pripojenie k T-Comu mam len cca 5 sekund a hned mi zrusi pripojenie.
Preco?
Co robit?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pomoc, ktory klaves na zapnutie internetu? - Fórum - ZDRAVIE.sk