Ked sa na to ide trosku prirychlo

Príspevok v téme: Ked sa na to ide trosku prirychlo
LuciaSa

No takze spoznala som jedneho fajn chalana. Boli sme spolu na rande ... Pri rozlucke ma pobozkal co mi pripadalo na prvom rande trocha skoro ale pacilo sa mi :) Proste ten clovek ma pritahuje.. ALE.. NA druhy den sme si pisali a ja som mu vysvetlila ze ta pusa na rozlucku ... ze ci to nie je predsa skoro hned takto zhurta ,ze mame kopu casu na to ,aby sme lepsie spoznali nase povahy a ze zatial budme kamarati. On mi napisal ze jasnéé samozrejme ze onm bol tak nervozny ze nevedel ako zareagovat a pobozkal ma ... Vcera mi volal a ze ci nepojdeme niekam do prirody ,ze moze zobrat sampanske... Ja som to odmietla s tym , ze podme niekam do kaviarne a hotovo . ze zatial tak . On ze kludne... Chapete ma co myslim ??Ci urobila som chybu ??? Proste ako to chalanovi naozaj naznacit a vysvetlit ze mame CAS. Na vsetko.... On je hrozny romantik , proste filmy, atmosfera vsetko... Rozumiem si s nim , ale ako pisem sme zatial v stadiu spoznavania sa... TAk co robit hm ? :) Dakujem .. Mam 19, on 22.

fialocka

podla mna je pekne, ze sa nehrnies do fyzickeho kontaktu :-) ale sa snazis o to, aby ste sa navzajom spoznali. Mas pravdu- nemate sa kam ponahlat... aj ked ja osobne si myslim, ze ten vylet na luku mohol byt super :-) Daj mu jasne najavo ze sa ti paci, ale nechces sa do nicoho hnat. On je urcite rovnako nervozny ako ty...

Denniska

Urcite si chybu neurobila. Kazdy clovek prejavy lasky pocituje inak. Je to teda individualne. Tiez som toho nazoru, ze zakladom dobre fungujuceho vztahu je komunikacia, dovera a uprimnost. Ak ta ma rad, ak mu na tebe zalezi, tak pochopi, ze musi spomalit, ak na tom ty trvas. Ked na to pozriem z osobnej skusenosti, tak u nas to bolo nasledovne. Priatel sa ma tak nepriamo spytal, ze ci je lepsi rychly priebeh alebo naopak. Ja som tiez za miernejsie tempo, tak som mu i tak odpovedala. Prva pusa prisla asi po mesiaci, pricom ten mesiac sme spoznavali nase povahy. Obaja sme dosli k zaveru, ako keby sme sa poznali uz roky. Po dalsom mesiaci som u neho prespala s tym, ze k nicomu nedoslo...okrem nevinneho maznania sa:)) K sexu sme sa teda este nedostali, ale ak mam pravdu povedat, mam co robit, aby som jeho zvazaniu nepodlahla. Mozno sa vam bude zdat moj pribeh tiez za rychle tempo, ale pokial obaja citia to iste, tak myslim, ze je vsetko v najlepsom poriadku. Nespravne by bolo, pokial by jeden z partnerov, isiel do toho celeho nie z vlastnej vole. Takze ak citis, ze potrebujes cas, treba to len s priatelom cele vykomunikovat. Drzim palce vo vasom vzajomnom spoznavani sa:)

moly

Podla mna , teda ak vylucime, ze mu ide len o cisto fyzicky vztah (co nemozem posudit), je len trosku nervozny, lebo nevie, co od neho ocakavas a chce byt pozorny a mozno je ta romantika az prilis v nom :) co je podla mna mile, na druhej strane, by ste mali spolu travit viac casu a niekde na verejnych miestach, aby ste sa tak lepsie spoznali, mozno potom ti jeho prilisna rychlost :D uz nebude pripadat rychla, alebo on pride na to, co od neho ocakavas a spomali :D podla mna je zakladom komunikacia :)

usiko

neurobila si chybu...ludia su rozni, kazdemu vyhovuje nieco ine To za on sa ponahla a ty sa nechces, nenamena, ze robis nespravne ty. Len ste si v tomto trochu nesadli..treba vysvetlit, ze by si uvitala pomalsi spard veci, lebo sa nechces uponahlat...ak ta ma rad, tak pochopi......

anjelik9

a na piatom rande pride už aj s prstienkom =) on je troška hrrr ale možno že sa mu páčiš natoľko že už by chcel aby si bola jeho =) ale tak vyzerá byť tak zlato nesvoj =) ale určite si nespravila chybu ved sam ti hovoril že v pohode takže sa nehneva len by bolo treba ho naučiť zradiť menšiu rýchlost =p

ypsilon

ahojte,... je to vsetko len o ludoch a ich sposobe,....

nehovorim, ze by ste mali spolu ist hned do postele, to tiez nie vzdy je dobry napad, ale napr. ja.
po dva a pol rocnom vztahu som chcela klud, byt sama a asi si trosku aj uzit zivota a kamaratov
prisiel je jeden chalan, ktoreho si pamatam zo zakladnej skoly, 11 rokov sme sa nevideli. Pozdravil ma na diskoteke a isli sme domov, mne to nedalo, a nasla som si ho na internete, lebo som si nebola ista, ze kto to vlastne bol.
na druhy den sme si pisali
na treti den sme isli na kavu a vecer si pisali naozaj dlho dlho do noci
stvrty den sme boli opat vonku a pobozkali sme sa
v priebehu tyzdna spal u mna, ale podotykam, nic nebolo
v priebehu dalsieho tyzdna som spala ja u neho a uz bolo, nelutujem tento rychly spad, vsetko je fajn a dobre
teraz sa budem k nemu stahovat a spolu sme nieco vyse pol roka

pre niekoho rychle tempo, ale nebolo silene z nikoho strany, islo to samo

AdamKrt

Dobre si urobila.

Vypijete sampanske niekde na luke, ci lese, do toho kopec velmi cerstveho vzduchu a kopec hormonov... To by bola vybusna kombinacia :)

Pomaly dalej zajdes...

kamka22

neurobila si chybu.
nevysvetlovala by som to kamaratstvom, povedala by som mu, ze ho zacinam mat rada a ze s vascou intimitou chcem pockat. pockaj si tolko, kolko potrebujes, kym nepocitis, ze sama naaozaj chces. vykasli sa na klise tzv. na druhej schodzke pusa, na strvtej postel.
mimochodom, na prve milovanie sa mi viac pozdava postel, nez priroda. predsa len, mas k dispozicii aj sprchu, wc.. :-)

odpovedam

no najlepsie bude mu narovinu povedat, ako si to predstavujes... ze najprv spoznate vase povahy a az potom telo :-). Alebo ze najprv ho chces ako kamarata, az neskor ako cosi viac.... myslim si, ze ked si jeden vazi druheho, nikam sa neponahla....