Velky penis verzus maly

zebra108

no najmensi mal 12cm a najvacsi co som mala asi 18cm ale samozrejme ze bol aj hrubsi a vela partnerov som zas nemala aby vo mne lietal ten 12 cm ale proste mi to skoro nic nerobilo

AdamKrt

Zenska vagina je tak elasticka, ze dokaze pojmut aj ruku. Priemerne je siroka 2.5cm, dlha 10cm. Elasticitou sa natiahnu kludne na dvojnasobok.

Ak ma zena ochabnute vaginalne svalstvo, tak ci maly penis, normalny, alebo vacsi moze byt problem. Kludne moze byt taka vyplandana, ze az ruka je naozaj sadne.

Pokial by zena ovladala dobre svaly panvoveho dna, ktore sa cvicia cez kegelove cviky, tak by nemala problem ani s malym penisom.

Iste vacsi ju v tomto pripade o cosi lepsie stimuluje, ale i tak to neni vsetko...

Pokial by sa porovnavali cisto len 2 penisy, tak vacsi je pre nu lepsi. Ale porovnavat uz dvoch ludi, ked kazdy vie nieco ine, to uz moze byt velky rozdiel...

Naviac pri analnom sexe nemusi hned vacsi znamenat lepsi, ale naopak.

behind

Ahoj Zebra.Ty máš takú skúsenosť, ja mám malý penis a nemám s tým problém.Partnerke vyhovuje.Možno je to aj schopnosťou vaginy penis obopnúť.Aký si mala najmenší a najvacší?

zebra108

som zena a ked mam sex s niekym kto mavelky penis tak si to viem viac uzit tak som zvedava ci ma niekto opacne skusenosti ze s mensim to bolo lepsie

odpovedam

vseobecne nie... ak je vsak penis privelky, zenu to boli... ide skor o techniku - velkost penisu nezarucuje uspokojivy styk.