Problemy s "vajickami"?

Príspevok v téme: Problemy s "vajickami"?
karluska

Ahojte,potrebovala by som poradit.Priatela niekedy bolia vajicka..neda sa to specifikovat ako casto..niekedy aj pol roka nie..niekedy aj raz za mesiac..za dva..Vacsinou to je vtedy ked sme spolu a sa nejako k sebe pritlacame alebo sa milujeme..a bud sa milujeme nejako viacej..alebo niekedy k tomu staci uplne malicky podnet..Teraz sme boli spolu cely vikend..ani sme sa nemilovali a zacal sa stazovat ze ho bolia..a aj okolie okolo toho..A na dotyk mal jedno valicko akoby tvrde a druhe uplne makke a sa mi zdalo,akoby ho mal opuchnute alebo co.. Neskor ich uz mal na pohlad normalne..ale stale ho to bolelo..a vlastne cely vikend..Mam o neho strach..Maju v rodine nachylnost na nadorove ochorenie maternice,u zien.. Stretava sa z vas niekto s tymto,ze ho bolia "vajicka"?Prosim o vase skusenosti nazory a rady..Dakujem moc

mokkoacina

no mozno ani o nic nejde ale lekara by mal navstivit...ked nic tak nic ale keby nieco tak aby sa to zistilo vcas...drzim palce a ozvi sa ako to pokracuje...

wowo

Urcite a bezpodmienecne navstivit urologa! Moze sa jednato od zapalu (napr chlamidii, po nador po prouchu ciev..strasne vela veci to moze byt).Nemoze to nechat tak! A obzvalst ak chovoris ze jedno ma tvrde a druhe makke.AJ ked nebude chciet ,tak ho tam posli alebo chod s nim.Za prevenciu nic neda.AK by mal rakovinu tak rozhoduje vcasna liecba, a to iste aj zapal.

makra

mojho byvaleho bolievali vtedy, ked sme sa chceli, ale nemohli milovat, alebo ked sme sa rozvasnili a nemohli sme to dokoncit, v tvojom pripade by som si odporucala navstevu lekara, pre istotu, drzim palce

Adulka

poradiť neviem, myslím ale že ked ho bolia často,nech ide radšej k lekárovi, veď ten ho uistí či je všetko v poriadku alebo nie.