nerozumiem svoju telu..

Príspevok v téme: nerozumiem svoju telu..
rybicka2

Ahojte.Stava sa ze pri orgasme sa trasu zenam nohy alebo im trpnu ruky,resp.po orgazme ?no,citala som to. Lenze ide o to ze ja orgazmus nemavam ked som s priatelom ale stava sa mi to,ze ked ma partner silno stimuluje trpne mi ruka a klepu sa mi nohy a mam aj take tiky v nohach.... Tak teda ako je to.Viem ze ak by som mala orgazmus spoznala by som to ale co su potom toto za priznaky,celkom mi to nieje jasne
vopred dakujem za rady

D_nika

ja som to tiež niekoľkokrát zažila a nejak mi to nedalo, tak som sa "spravila" sama, skúsila rozne pohyby a fakt je to tým, že na niektorom mieste je klitoris citlivejší a keď si naň pritlačíš nevhodne, tak tie "tiky" a "trpnutie" sa dostavi i keď to budeš robiť sama.. ale moze to byt i klitorialny orgazmus... to je fakt.. :))
ps - neboj sa to priatelovi povedat, ja som mu tiez musela vysvetlit, ze "takto ee" a pochopil a bol rad... skus to trebars niecomu prirovnat, mne pomohlo prirovnanie, je to taky pocit, ako keby som ti ho trela nasucho :D (ale samozrejme citlivejsie povedane, ale malo to tento vyznam...) to chlapa hned trkne, ze to ani nie je to iste :-D

Klaudi99

neviem či howoríš o klitorialnom orgazme...ak je to tak tak sa to stáwa je to normálne...ak ťa priateľ masiruje na klitorise a jedno miesto ta maš dosť citlivé a tam pritlačí môže sa to stať..stačí ak mi vysvetlíš že nech ťa masíruje okolo napr. celou dlanou a bude to v pohode..ale to trpnutie ti potom môže nastať aj pri tom orgazme..ale neboj to zistíš..tak sa s ním porozpráwaj a weľa šťastia=))