Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AJ VY SA CASTO HADATE KVOLI BLBOSTIAM???

Príspevok v téme: AJ VY SA CASTO HADATE KVOLI BLBOSTIAM???
MIMI22222222

Ahojte. Chcem sa spýtať, či sa aj vy často hádate kvôli hlúpostiam, či je to normálne aj v iných vzťahoch. Napr. minulý týždeň sme sa pochytili kvôli drótenke na čistenie hrncov, tento týždeň kvôli stratenému nožu. Podľa mňa sú to dosť také výmeny názorov, ktoré by ani nemuseli byť. A pritom každý týždeň ba aj častejšie sa niečo nájde.

slobodnaa

V konečnom dôsledku sa ľudia vždy hádajú kvôli blbostiam a až následne prídu na to, že to za to vôbec nestálo.

Airiana

no hej presne nieco take iste je aj u nas vo vztahu, na uplne banality sa viem nastvat aj ked v duchu viem ze je to velka hlupost,ale jednoducho mi to neda a som neprijemna za to a potom ma to velmi mrzi, snazim sa zmenit,ale vzdy sa najde nieco co ma rozculi, o chvilu to ale prejde a som uplne v pohode,ale uz to nedokazem vratit spat a potom to mrzi...nemate na to nejaky recept? ako sa mam ukludnit, ratat do 10? :D

mad.die

aj mne sa to stava...ja sa velmi rychlo rozculim na uplnych banalitach, viackrat som frajerovi vysvetlovala nech ma stopne ak zacnem kricat alebo byt neprijemna, ale on je na moj krik haklivy a uz sa hadame...ale vzdy ked takto skriekame tak si v mysli hovorim, ze je to aj tak len blbost.

cajik

pokial to nie su vazne hadky ktore by realne ohrozovali vztah tak by som toto vobec neriesila.. takto sa "pohadam" predsa aj s inymi ludmi, trebars mamou, bratom, kamoskam, a nejde o nic vazne

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AJ VY SA CASTO HADATE KVOLI BLBOSTIAM??? - Fórum - ZDRAVIE.sk