Preco som takato

Príspevok v téme: Preco som takato
timeaKLL

Mozno ma teraz odsudite a poviete si ze som nevyzrete povrchne decko ktore si nezaluzi lasku ... Mam 19 rokov.
Moj divny rpblem je ten ze pri kazdom rande hladam chyby na chalanoch .. Jednoducho hoci ake BANALITY. Napr.nepaci sa mi jeho tricko, oblecenie,uces...Dokonca som sa pristihla pri tom ze ked som bola vonku s jednym chalanom ktory sa zaujima aj o lat.-americke tance (aj ked sa mu profesionalne nevenuje) a tak trosku "divne" chodi ,tak som v duchu zacala pochybovat o jeho orientacii .... Ale inak bol fakt v pohode! Proste ja taketo myslienky nedokazem zastavit...... Mozno mi tu par z vas vynada ze si nikoho nezasluzim lebo sama asi nie som normalna ja uz fakt neviem !aLEBO .. som vonku s chalanom sa rozpravame , v podstate si sedime ale ja stale rozmyslam ci toto je to "pravé " a ci ma niekde necaka nieco lepsie....... Su to podla mna choré myslienkove pochody...... Ako to zvladnut. Toto nie je fer voci ziadnemu chalanovi ked takto rozmyslam , ked si vsimam vzhlad, sympatie-.... Asi tomu pripisujem az prilis velku dolezitost . Prosim poradte mi .... C mam robit. ..

mary-anne

no dovtedy si budeme preberať, až zostarneme samé :/ ..aspon ja mám taký pocit z toho ... napríklad, mne dosť vadí, ked je chalan nižší, raz som tu aj založila takú tému, no bola som zglbaná za svoju povrchnoť a hlúposť.. ale ked ja za to nemôžem predsa, sme také aké sme...
čo ty vieš, možno nás niekto očarí, ked to budeme najmenej čakať :)
asi sme si nejako počas života vybudovali privysoké rebríčky pre budúceho potencionálneho partnera a teraz taký neexistuje :)

tiemaKLL

noo som presne na tom ako ty ... Presne . Len mam 19 a ty 24... Pochybujem ze sa niekedy zmenim . Proste sa len asi musim naucit akceptovat tie smiesne banality..... Obcas sa vyslovene za to az hanbim!!!!

mary-anne

ja si stále hovorím, že mám naviac, presne ako ty píšeš, že však príde isto niekto lepší .. ale pritom nie som namyslená ani nič, no asi žijem v nejakej rozprávke a čakám na svojho princa. :) .. stále sa zamýšlam nad tým, či vôbec existuje pre mna niekto ...mám velmi vela kamarátov, ovela viacej, ako kamarátiek, s chalanmi dobre vychádzam a mnohí by aj mali záujem, ale akosi s nimi môžem byť len kamarátka ..

no čo s tým urobíme? neviem, povaha človeka sa nedá zmeniť, možno len ovplyvniť .. ale už sme dosť ovplyvnovaní touto dobou, médiami a pod.

tak asi len čakať, čo ak možno..

tiemaKLL

mary ane a co s tym budeme robit hm ??? som rada ze je niekto taky ako ja ..... lebo sa bojim ze to nikdy neskonci . A tiez si pripadam povrchná

mary-anne

akoby som sa v tvojom príspevku videla ... ja som taká istá a miestami si pripadám dosť povrchná.. ale ja za to nemôžem, všetko si to uvedomujem, ale proste, som taká .. no a preto mám problém si nájsť chalana..

timeaKLL

dakujem za radu :)) prosim len si o mne nemyslite ze som nejaka co jej zalezi len a len na vzhlade lebo to naozaj nie! Ja sama si niekedy pripadam pri tom ako blazonko .... ked si vsimam taketo veci . Ze chozda ,oblecenie a pod :) Asi to troska nie je normál ...

tyjamy

..vies...to ze nezalezi az tak na tom..co ma kto oblecene...ale aky ten clovek je...pochopis zrejme az neskor...mozno si taketo reci pocuvala doma...take kadeake "kritiky"..alebo medzi kamoskami...a preto sa s tym natolko zaoberas....jednoducho to vyhod z hlavy...a ak sa ti velmi nieco nepaci...skus to tak nenapadne naznacit..povedat trebars..mas pekne tricko..ale viac by ti podla mna pristala taka a taka farba..a pritom sa usmievaj..uvidis..ze tvoj vyvoleny pride na dalsie rande v tej tvojej farbe...

TimeaKLL

ale ked teraz som v takej situacii ze iska --preskocila --ale...... SProste neviem sa tym strhnut, ist do toho , nieco ma v hlave stale akoby brzdi . Neviem sa uvolnit.... je to az nepochopitelna situacia.......

tyjamy

..ale ved tym nikomu neublizujes !..jednoducho sa ti na nich nieco nepaci ..no a..?..ved to je normalne..ci nie ?..ono..ked pride ten pravy..a preskoci iskra...nebudes taketo veci riesit...ver mi...mozno prilis tuzis po laske...ale neboj..ona pride ked ju budes najmenej cakat....si uplne v poriadku...