Mam lasku a predca som nespokojna

Príspevok v téme: Mam lasku a predca som nespokojna
nespokojka

PRECO TO TAK JE?MAM PRIATELA,KTORY JE KU MNE VELMI LASKAVY A VELMI MA LUBI,NO VADI MI NIEKEDY ZE VIDI LEN MNA,ON NEMA TAKMER NIKOHO LEN SVOJHO NEPLNOLETEHO SYNA,MAMA MU ZOMRELA,OTEC NEMA ZAUJEM VOBEC SA SKORO NESTIKAJU,NEMA ANI PRIATELOV,LEN SO SESTROU OBCAS.JA SOM V PODCTATE OPAK,POTREBUJEM LUDI OKOLO SEBA CI UZ RODICIA,ALEBO PRIATELIA.BYVAME ODDELENE JA SO SVOJIMI DETMI,SOM ROZVEDENA A ON V PODNAJME U TETY.NEVIEM CI SOM SI HO NEPRESTALA VAZIT,KED UZ NEVIEM BYT K NEMU TAKA AKO NA ZACIATKU????SME SPOLU 5 MESIAC.

tyjamy

..potom nechapem tvoje obavy....ked sa mate o com rozpravat..a rozumiete si...to je zaklad...a ci sa stretavate s tvojimi alebo jeho kamaratmi...ved to je jedno..nie?..hlavne je ze zapadne...ved naco riesis...cas ukaze..nemate este taky dlhy vstah...ze by si mala mat obavy...hlavne si vsimaj jeho vstah s tvojimi detmi..to je dolezite...a to aky vstah mas ty s jeho synom...hlavne mu nevytykaj preco nema priatelov...dojdes na to tiez casom...mozno mu naozaj nechybali...spolocne si urcite nejakych najdete ked ..ako vravis..mate porozumenie...to je cislo jedna...drzim ti palce...a nezabudni...cas..vsetko chce cas...nic sa nema urychlovat

AdamKrt

nespokojka:

no a ? Neni jediny taky. Tiez okrem priatelky nikoho nejak nepotrebujem. Niekto je strateny, pokial ho neobklopuju ludia a iny zas nenarazil na ludi, co by ho zaujimali. Co sa ma pretvarovat, ked mu zalezi na Tebe ?

nespokojka

ON NIE JE NUDNY,ZVYKNEME SA STRETNUT S PRIATELMI MOJIMI A ZATIAL TO BOLO FAJN NO ON NEMA NIKOHO A ASI ANI NEPOTREBUJE.MY SI INAK ROZUMIEME VIEME SA O VSETKOM POROZPRAVAT A VELA ROZPRAVAT,VAZIM SI ZE HO MAM ALE ZAROVEN MAM OBAVY.

nespokojka

ON NIE JE NUDNY,ZVYKNEME SA STRETNUT S PRIATELMI MOJIMI A ZATIAL TO BOLO FAJN NO ON NEMA NIKOHO A ASI ANI NEPOTREBUJE.MY SI INAK ROZUMIEME VIEME SA O VSETKOM POROZPRAVAT A VELA ROZPRAVAT,VAZIM SI ZE HO MAM ALE ZAROVEN MAM OBAVY.

tyjamy

..tibike ...nesud...ak by si prezila 8 rokov s mojim byvalym...zmenila by si nazor..vies...tyrania ma viac tvari..ale to pochopi len ten...co take prezil...a neda sa robit nejake uzavery z nejakych dvoch troch viet...ono je to na dlhu knihu...

tibike811

veru, vidim to katastrofalne. ste poznaceni nestalostou a rozvodmi, sotva si viete vazit, co mate. typicke zenstiny!

tyjamy

...pripomina mi mojho byvaleho muza...bol nudny samotar...nemal priatelov ...so svojou rodinou mal vecne nezhody...mal tazku povahu..ziadne konicky...keby mohol..tak by ma zavliekol niekde na maly ostrov..kde by bol len on a ja....strasne !...utekaj od neho...lebo sa casom zblaznis...chybali mi strasne priatelia...debaty...on bol tichy..opakoval dookola to iste...aj ked sme isli na dovolenku..odmietal sa s niekym bavit...vsetci mu isli na nervy

esty

to je to, že vlastne nema nikoho. Proste si jeho všetkým. Nepotrebuje kamarátov okolo seba, keď chce byť len s tebou.Zober to z ineho pohľadu, ak by stále bol s kamarátmi, vysedával po podnikoch a s tebou by bol len občas...žiadna takého by nechcela. On je proste iný. Partnerka a syn na prvom mieste. Zas život sa s ním nemaznal, mama mu zomrela, otec nejavý záujem, rozvedený. Proste ho trochu pochop.Trebars skúste podnikať nejaké výletiky, poprípade pripojiť nejaký ďalší pár...niekedy pomaly ďalej zájdeš. držím palce