Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krvacanie po sexe

Príspevok v téme: Krvacanie po sexe
tenerife33

Ahojte.Stala sa mi taka vec mozno to ani nic nieje ale radsej sa opytam.Na druhy den po sexe som sa rano zobudila a bolelo ma v podbrusku v oblasti vajecnikov to sa mi stava ked mam obdobie ovulacie ale isla som na WC a mam pocit ze som asi dostala menstruaciu lenze o 10 dni skor ako som mala dostat.Tak je to menstruacia alebo to ma nieco spolocne so sexom? Pomozte mi,dakujem

AdamKrt

www.zdravie.sk

Stava sa to, ked sa dostanu do tela bakterie a sposobia zapal. Napr. pri tvrdsom sexe, ked vzniknu trhlinky, pri nachladnuti, oslabeni imunity, infekcia spinavymi prstami atd.

tenerife33

Dakujem,asi to bude len take neskodne male krvacanie pretoze uz to preslo len ma to tam dost svrbi tak asi mam zas mykozu to je neskutocne......

macka26

tazko povedat, ale skor si myslim ze mas bud mimomenstruacne krvacanie, alebo si prechladla a krvaca ti krcok alebo si dostala menstruaciu skor... urcite nie zo sexu. ale to je moj laicky nazor

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krvacanie po sexe - Fórum - ZDRAVIE.sk