Bolest brucha nad pupkom. strašne to boli

Súvisiaci obsah

jajkafr

sssisa
napíšem ti to isté čo ti napísal muc... bolesť sa objavuje vtedy ak je v organizme nejaký problém... je to signál, ktorý hovorí, že niečo nie je v poriadku a my neliečime bolesť my musíme vyliečiť ten problém, ktorý bolesť vyvoláva čiže v tvojom prípade to sú kŕče hladkého svalstva na ktoré ako napísal muc pomáhajú spazmolytiká napr. No-spa... a keďže máš hnačku treba ju zastaviť a to užitím Carbocitu, ktorý vstrebe z tráviaceho traktu všetko zlé a má navyše aj dezinfekčný účinok čiže pomôže aj vtedy ak je v tráviacom trakte nejaká baktéria alebo vírus... Spolu s Carbocitom môžeš užiť aj Smectu, ktorá tiež zastavuje hnačku a tiež si môžeš dať aj Endiex čo je niečo ako antibiotikum a pôsobí pri hnačkách... takúto kombináciu zvyknem brať aj ja pri hnačkách a zaberie to... no a No-spa kvôli kŕčom... môžeš si nasadiť aj nejaké probiotiká... alebo namiesto Endiexu môžeš vziať aj Hylak kvapky... a samozrejme ako som písala diéta...
čo sa týka Ibalginu ten by som radšej nebrala lebo u mnohých ľudí spôsobuje práve Ibalgin bolesti žalúdka a hnačky... a určite sa neodporúča pri bolestiach žalúdka... držím palčeky

muc

potrebujes liecit pricinu tvojej bolesti- problem s crevami.

ibalgin je len liek, ktoty tlmi bolest a nelieci pricinu. mimochodom, nie jedna sa o bolest, ale o krce a na tie treba spasmolytikum No spa. riad sa radami jajkafar

jajkafr

ssisa
keďže zvraciaš a máš hnačku... v prvom rade diéta... daj si repíkový čaj, prípadne slabý čierny čaj alebo pigi čaj, môžeš minerálku... nezabudni piť, aby si sa nedehydrovala... ak sa začneš cítiť trošku lepšie môžeš skúsiť jesť sucháre a potom biele nie čerstvé pečivo... čo sa týka liekov na zastavenie hnačky môžeš Carbocit alebo Carbosorb, Endiex, Smectu a od bolesti No-spu... Rýchle uzdravenie prajem

sssisa

rano o 4 som sa zobudila na to ze ma strasne boli brucho a stale to pretrvava medzi tym hnackujem a zvracala som, ta bolest v strede brucha je ako keby v intervaloch kde pride taka neznesitelna bolest na chvilku to prejde a opat co mi je mam zobrat tabletu proti bolesti alebo mi to len viac uskodi

mata55

Aojky. strasne ma bolieva brucho, boli ma tak ako cele ze okolo pupka, no niekedy ma strasne boli aj na obidvoch stranach. niekedy ma boli aj zaludok. a neviem preco ma to brucho proste je jedno ci nieco jem lebo nie stale ma boli. ako keby sa mi chcelo ist na vc ale ked idem tak potom nic nejde a neviem co to moze byt. prosim ozvite sa mi cim skor ak budete vediet chcela by som vediet co mi pomoze lebo som uz uplne v koncoch. ozvite sa mi na e-mail matasiskova@gmail.com. dakujem vam uz dopredu.

petuskha

ahojte prosiim vas velmy poradite mi co mam robyt strasne ma boli pri pupku na lacom boku ale hned ppri noom aj zaludok ma booli uz ale tri dny a nie a nie mi to prestat... co mam robyt,,aby to preslo... aj ket neico zjem este horsie mi to podrazdi.,,,aj ket niekam idem to stale musim odpocivat aj ma to naduva na vracanie... plls pomozte mi help...