Niekto s podobnou skusenostou? Ako to riesit...?

Príspevok v téme: Niekto s podobnou skusenostou? Ako to riesit...?
tralalaaa

Mam problem vo vztahu, so sebou samou.. Mam priatela uz dva a pol roka.. problem je v tom, ze zrazu som si nie ista ci mi je s nim tak dobre..aj ked neviem preco.. priatel je uplne uzasny, az na male malickosti, ktore mi vadia..napr. je strasne pedantny co sa tyka cistoty v byte, stale vsetko musi byt dokonale upratane, ked sa nieco nepodari, navine som samozrejme ja, musi byt casto tak ako on povie...a casto sa hadame kvoli malickostiam, ale dost hadame.. lebo sme strasne tvrdohlavi.. ale inak je vtipny, pozorny, inteligentny, stara sa o mna a miluje ma... ja vsak neviem ci ho lubim tak aby som toto vsetko dokazala do buducnosti akceptovat a vydrzala tie hadky.. mam proste strasne pochybnosti..a som ako bez zivota teraz, proste neviem co mam robit a je to zle.. tazko je sa rozist...prejde to? alebo to nezistim kym sa nerozideme..? velmi by som mu ublizila...

tralalaaa

teraz ma napadlo, ze ked to takto pisem, mozno to vyzera horsie ako je to naozaj.. zatial si uvedomujem ze to je len taka miernejsia forma, ale bojim sa ze to bude uz len horsie.. a aj keby som sa s nim o tom porozpravala, prestane to robit mozno nachvilu len kvoli mne, ale on je proste taky, to nezmenim.. on sa nezmeni v tomto..

tralalaaa

dalsi problem je, ze on musi mat vzdy vo vsetkom system, vsetko naplanovane.. ked nieco zrazu nevychadza, stresuje a nervoznie.. priklad: vzdy je na stanici aspon o 20minut skor ako ide vlak...ked nam trva dlhsie sa vychystat a ideme neskor ako on chcel, hned stresuje ze jajajajaj zmeskame, toto nemam rad.. mna to rozcujluje a ked mu poviem nech nestresuje ze mame cas, tak je nervozny a podrazdene mi odpoveda ze mu nemam vraviet nech nestresuje ze to neznasa ked sa musi takto ponahlat a blbosti.. hrozne.. proste ked nieco nejde tak ako si to on naplanovat tak ohen na streche.. a nezabudne spomenut co som JA spravila zle ze to takto dopadlo.. :-/ lubim ho, ale neviem ci to zvladnem do buducnosti..

tak

Mila priatelka

...ja mam z toho velmi zly pocit, ... pedanteria, to je asi to najhorsie, ... nechcem Ti pisat zle veci, ... nepaci sa mi to ani nahodou, toto su veci, ktore nie mozu, ale urcite prerastu do extremu, ...hadky, stres, ... zle veci, mam strach, ze Vam to nebude vobec fungovat, ... prepac, ...

tralalaaa

on len vzdy tak skonstatuje ze ach zase je tu bordel..sem tam mi povie ze urobis prosimta toto a hnto...ale on uprace aj sam.. ale aj tak.. chcem radsej takeho co ked ho poprosim tak nieco urobi ale nie takeho co bude hovorit mne aby som urobila... akoze nie som bordelarka, tiez nemam rada ked je binec, ale zas odtial potial... :-/ achjaj bojim sa ze ked budem mat menej casu ako teraz niekedy v buducnosti tak to budu len reci este...

pauli 73

s puntičkára sa neskôr stane v manželstve terorista, už to, že od teba vyžaduje 100% poriadok je psychický teror a by neskôr nebol s toho aj fyzický :(. Ako Jajka hovorí, radšej bordelár ako puntičkár...

jajka001_

radsej bordelár ako pedant...:)
ano, chceme cistotnych muzov, ale predsa len trochu menej cistotnych ako sme my, pretoze, ked zena buzeruje muza za poriadok, ten to zvladne v pohode lebo to ma na haku. ked muz buzeruje za poriadok zenu, ta ma z toho neurozu a depky.