Ako často sa so svojím partnerom milujete? Skúšate nové veci v posteli?

Príspevok v téme: Ako často sa so svojím partnerom milujete? Skúšate nové veci v posteli?
Nikki555

Ahoj všetci, zaujímalo by ma, ako často sa so svojím partnerom (hlavne pokiaľ spolu bývate), milujete (ostatní, čo ešte s partnerom nebývajú - kľudne sa tiež podelte o svoje skúsenosti!!!).

Ja bývam s partnerom vyse roka a sme spolu rok a pol, máme skvelý vzťah, len mám pocit, že nám to v sexe občas trošku \\\"zavrže\\\".. Ja sa s ním strašne rada milujem (nie som nymfomanka, ale proste je to s ním úžasné), no \\\"on to až tak moc nepotrebuje\\\". Rieši teraz celkom dosť finačnú situáciu a má 27 rokov.. Občas sa milujeme len 1x za týždeň, niekedy 1x za dva týždne.. A o iných veciach sa tiež moc nedá hovoriť, tak trošku ma to trápi, už som vzdala snahu ho k tomu povzbudzovat, alebo sa mu ponúkať, pripadám si divne.. Navyše, podľa jeho nie je \\\"jeho mužstvo\\\" také, aké by malo byť... Pre mňa je ale ideál a on o tom vie.. Ako ste na tom so svojimi partnermi vy? Riešite podobný problém???

Podeľte sa tiež o nejaké zaujímavé tipy na nové polohy, taktiky, praktiky... ;-) Teším sa na vaše odpovede!!! :))

victorisi

Nikki555:

ako tak citam,mam rovnaky "problem" ako ty, - malo sexu, nespokojnost partnera so svojim prirodzenim atd. az na jeden "detail", ze spolu este nebyvame, no aj ked sme mali moznost byt spolu par dni alebo tyzdnov spolu vkuse, viac krat ako 1x za tyzden to nikdy nebolo. vidime sa priemerne kazdy vikend.

tiez sa necitim ako nymfomanka, ale chyba mi ta vzajomna blizkost, ten pocit, to co je iba pri milovani. no hovorit mu to nechcem,aby to nenarusilo tu spontannost ked uz k tomu dojde.

viem, ze ma lubi,no je mi zvlastne, ze ako zdravy sportovo zalozeny chlap na to nema chut castejsie.

D_nika

drob, ďakujem za komentár, je to milé, že to komentuješ takto... keď čítam o tom, ako to niektorí robia ako králici (nič v zlom oproti ostatným, ktorí prispievajú do fóra..), tak sa cítím dosť zvláštně..

nikkica

ahoj poviem ti z vlastnej skusenosti....ze je to individualne...nekedy nemame vobec xut anekedy sa milujem 5krat za den aj viac ...robte to tak kolko krat to vyhovuje vam a hlavne aby ste sa pritom citili dobre neni dolezite kolko krat sa milujete len nech vam je vzajomne dobre...vela stastia.

saria

ja som s priateľom vyše 4 roky a milujeme sa aj 2, 3 krát za deň keď je čas, on má stále na mňa chuť a ja sa nebránim, tiež sa mi to s ním páči. raz za týždeň je dosť málo.

drob

Nikki,je to mozno divne,ale neni. Vies,zapojila som sa preto do foru,pretoze mi hovoris z duse a viem Ta pochopit,lebo som na tom napodobne,hrozne mi to zo zaciatku vadilo a niekedy aj teraz,ale proste nevymenila by som ho za nic na svete za ziadneho nenasytneho vasniveho milenca.Ak milujes nie je co riesit. Neboj,ze ta ma menej rad ,alebo ze by to chladlo vo vztahu. Byvate spoolu,nemusi sa tolko snazit si Ta ziskavat a dobijat,ved Ta ma doma a si Jeho a vie ze ho pochopis,ze teraz na to nema chut a radsej si pozrie fotbal v telke alebo len tak budete relaxovat vedla seba. Ak sa kazdy den snazi vediet ako sa mas a bude chciet aby si bola stale stastna tak sa neboj.Vies zena nikdy nemoze milovat viac ako chlap potom trpi. A to si mysli kazda naozaj milujuca zena,ze miluje viac. je to v povaha. Tak hrozne rada by som ti pomohla a povzbudila Ta ,ale naozaj nenachadzam spravne slova. Mozno je lenivejsi.Neviem Da sa to ospravedlnit? Hrozni nevdacnici chlapi :-))keby vedeli ako ich milujeme nosili by nas na rukach od rana do vecera. Ale oni to vedia a preto to neriesia :-)))Laska je carodej cauky zatim

D_nika

hanny, hrať smutnú sa nechystám, pripadala by som si ako hysterka... takže to nehrozí a už sme sa o tom niekoľkokrát rozprávali... on je proste iný.. :) ale sex s ním je úžasný... :)

drob, ďakujem za príjemnú odpoveď, ja viem, aké sú jeho a tiež moje priority a viem, že ho nezmením.. sex s ním je úžasný (keď je) a viem, že ma miluje a to je pre mňa doležitejšie, len mám stále divné myšlienky, či to nie je divné, že keď spolu bývame, tak spolu takmer vobec nespíme a tak...
to vieš, je to zvláštne, po čase sa to nejak "zmenilo", predtým sme sa milovali takmer každý deň, tak mám proste obavy... hovorí jedno, ale z toho že spolu nespíme mám ako žena proste iné pocity... no je to zamotané, ťažko sa v tom vyznať...

drob

A este nieco. Sexualny temperament jedinca sa malokedy zmeni. je to podobne akoby si chcela z družneho optimistu urobit zamraceneho morouse ci naopak.To co je pre niekoho moc,pre druheho je malo. Ale pochybnosti myslim nemusis mat. Ved zijete spolu a to poznas,ako to mysli a co je prava pricina....Nie si jediny pripad. Ak je to laska ako hrom,to poznas nielen so sexualneho apetitu.NEBOJ a nepotrebujes k tomu prestudovat ani Kamasutru.Drzim palecky

drob

Myslim si,ze si musis dobre rozmysliet co chces viac,ci sex alebo jeho.Sexualne zalozenie kazdeho cloveka je individualne. Zalezi na Tebe ako sa rozhodnes.Ci ozelies erotiku a das prednost inemu,ktory nema zasa nieco ineho, ale sex je s nim bajecny. Idealne riesenie existuje malakedy,vsetko je otazkou priorit.

hanny

ja s priatelom nebyvam, ale vidavame sa kazdy den a popravde milujeme sa tiez kazdy den :) ..ked to beriem tak priemerne.. lebo niekedy to robime aj niekolkokrat za den ale zas nie kazdy den sa obaja citime najlepsie. ja mam stastie ze on ma tolko chuti, kolko mam ja, aj ked na zaciatku som az taka nebola :D a sme spolu vyse polroka...

a ak by som ti mala nieco poradit tak neviem isto lebo s takym clovekom som sa este nestretla :) chapes... ale jednoducho najskor mu len skus naznacit ze ta to trapi, mozes zahrat aj smutnu a opytat sa ci ta uz nechce alebo nieco podobne to by vacsinou malo zabrat nie? :D

D_nika

tak aby som to dala na pravú mieru, bývame spolu, takže to vzťah na diaľku nie je a počet milovani je 1 x za týždeň (jedno kolo, jedno milovanie - akokoľvek chcete, viackrat za den to uz proste nerobime..)

tibike811 - typicky nazor od chlapa... ale mne na mojom vztahu zalezi a preto sa pytam na tuto zalezitost, nepotrebujem pocut o tom, aby som si našla milenca, chcem vedieť, ako to riešia ľudia, ktorí sa s podobným problémom stretli... proste chcem nájsť konštruktívne riešenie, alebo aspon odpoveď, ktorá mi niečo dá - to že si možem nájsť "bokovku" nie je pre mňa nič nové - ale ani nič, čo by som chcela skúšať...