Vyrážka - opuch

Príspevok v téme: Vyrážka - opuch
hassy

uz dlhy cas som mala na koreni nosa z boku vyrazku, taka obycajna, vyzerala ako tukova, proste hrbolcek pod kozou, vcera som si ju chcela vytlacit, ale neslo to, no a samozrejme ze som to pos***...ten zapal z vyrazky sa roznieosl dalej, mam opuchnuty koren nosa, jedno oko, pod okom, no proste katasrtofa, mam antibiotika od koznej, amast prosti zapalu, mna len azujima ci ste si tym niekto tiez nepresli, za ako dlho sa vam to vyliecilo a pod. dakujem

Mona8576

Ja mam podobny problem,ale mojmu priatelovi sa to stalo a ma opuchnute z toho oko,a to je horsie ze som mu to vytlacala ja takze bude na mna,co mam urobit? dala som mu na to paralen a povedala som mu ze mu to na druhe rano odpuchne a bojim sa ze neodpuchne,dufam ze nebude musiet brat antibiotika,prosim pomozte mi

hassy

nie nie nevytlacam.... ono to ani nie je velka, ono je to fakt malicke, len sa to roztiahlo po ploche a to boli, mam z toho opuchnute VELE lave oko ze ani nevidim, uz neviem co viac mozem robit okrem tych tabletiek a masticiek co mi dali...:(((

oxana22

...hejky, môj priateľ má čosi podobné. Na krku sa mu spravila vyrážka. Postupne bola väčšia, tvrdšia a bolela úplne hrozne....
Do dvoch dní mu navrela do obrovského zapáleného vredu - dostal antibiotiká na pohotovosti - a až dnes - po 6 dňoch mu začal vytekať hnis, predpokladám, že ešte 2 dni to potrvá a bude ok. Takže 2+6+2 ... toľko dní.
Nevytláčaj si to, ak ti to na chirurgii nevyčistili, príde to samovoľne...