"najlepsia" kamoska, podraz

Príspevok v téme: "najlepsia" kamoska, podraz
khiara

Ahojte, mam kamosku, pozname sa 21 rokov, teda od skolky a prezili sme toho vela, je na mna dost citovo naviazana, viac ako ja na nu, kedze ja uz mam rodinu, dieta, ale ani predtym som az tak nebola, mam ju velmi rada, aj ked sme rozdielne, velmi som jej uz aj v minulosti pomohla, aj financne, tam sa to nastrbilo, kedze nedodrzala iste pravidla, na ktorych sme sa dohodli, ja som z toho vysla ako ta zla, nejako som to preklenula a isla dalej. Nedavno sme vsak isli na party, zavolala som aj ju, aj moju dalsiu kamosku, velmi inteligentne zlate dievca. No a stalo sa necakane, ze tato moja dlhorocna zacala na nu utocit bez priciny, predo mnou, za jej chrbtom stala ona, a vsetko pocula, do oci jej to vsak nepovedala. Tak cely vecer skoncil fiaskom, ze sme sa pobrali domov. Cez toto sa uz ale nedokazem len tak preniest a co ma najviac irituje, ze si neprizna vinu a hra sa na svatu matku terezu, moralistku. Dovod udala lebo zevraj pocula ako hovori ze podme na inu party a ze ona je povrchna a mysli len na seba. O par mesiacov si vymyslela iny scenar, zevraj pocula z jej ust ze "no kym sa nechame pozvat na drink?" cisto vymyslene, aj keby, akym pravom ju ona napada, co ju poznala len dve hodiny aj s cestou? To ze ona sa kedysi kurvila, vymetala bary a tiez sa nechavala pozyvat kadekym, to akoze nic neznamena, ona za to rada odsudi aj taketo malickosti. Poviem vam ze mi je z nej zle a zmenila som na nu nazor, podrazila ma, neviem sa cez to preniest, aspon keby sa jej ospravedlnila, ale nie. Poprosim vase nazory na tuto situaciu, dakujem..

soffa

mne to skor pripada ze tvoja "naj" kamoska na tu druhu ziarli.asi je na teba fakt velmi naviazana a boji sa ze o teba pride,lebo uz mas nahradu.prerus s nou kontakt a je to...

khiara

presne tak, je to strasne detinske, to som vravela aj manzelovi, aj to jej spravanie a tie blbosti co vystraja, to sme robili este na zakladnej, ked sme neboli emocionalne vyzrete. Vobec by som neriesila tieto kraviny, keby mi to uz neliezlo na nervy a este som k tomu na materskej, ja potrebujem mat zdravych ludi vedla seba. A nie som si ista ci je lesba, lebo ma za sebou jeden lesbicky vztah, ale to nic nebolo, skor bola s tym clovekom preto, lebo konecne citila ze niekomu na nej zalezi, ze ju chape, ale skoncilo sa to katastrofou. Teraz uz nie su v kontakte, ona ma teraz 2,5 rocny vztah a viem ze v minulosti bola dost promiskuitna, zakladala si na kvalitnom sexe, striedala partnerov, no hrurza! A to ze ma potrebu ma obimat a bozkavat, to asi preto, ze mala nedostatok lasky v detstve a mna ma ako keby za rodinu- sestru. Aj tak mi to je neprijemne.

jajka001_

to je take ...detinske...poznam jednu babu co bola v rovnakej situacii ako ty ale tak v 14tich. si si ista ze nie je lesba?

khiara

ja jej uz nebudem vobec volat, aj tak su mi neprijemne tie jej citove vylevy, este ked mi povie ze ju mam silno objat, ze ma strasne lubi, pride mi to take intimne, neprijemne.. (nie je lesba) A ked mi nezavola, dlho sa povedzme nestretneme, tak vyplakava kamoskam, co su aj moje kamosky, ze som sa uplne zmenila a uz si nemame co povedat, ze ma stratila. Sorry za gramaticke chyby..

jajka001_

ak jej chces pomoct tak jej vysvetli ze nemoze byt na teba tak naviazana pretoze obmedzuje tym aj seba aj teba.

khiara

a nechcite vediet ze na mojej svadbe, ked uz mala vypite, ja som bola triezva, kedze som cakala babatko, zacala tam depkovat, ze preco ona sa musela narodit do takej zlej rodiny, ze ake mala zle detstvo a ja krava som nemala srdce ju poslat prec, som si ju vypocula a bola som v depresii este dalsie dve hodiny, juuj aka som bola nasrata aj vtedy!

khiara

Dakujem baby, uplne ste to vystihli. Ja si ju vazim ako cloveka, preto som to nahlas ani nikdy este nevyslovila ze je menej inteligentna, nevie sa spravat v spolocnosti, niekedy je dost vulgarna, ale na druhej strane je s aj sranda a vieme pokecat o roznych veciach. Vazim si ju aj preto, lebo pred desiatimi rokmi sa stalo nieco, ked som bola na tom fakt zle a bola pri mne vo dne v noci, pomahala mi. Lenze ked si to vsetko zosumarizujem, tak ona si len nahovara ze ma ma rada, inak by mi toto neurobila. Vtedy som sa tak tesila ze idem s kamoskami prvy krat od tehotenstva von na diskoteku, chcela som si zatancovat, vyblaznit sa a ona mi spravi taketo psycho! A este ako sprosta som jej ja musela vyvolavat ci sa stretneme, lebo ona by sa ani neozvala. Mate pravdu ze kaslem na to, ked ona nema snahu. Mne jej je ale tak luto, lebo naposledy ked sme boli spolu ma obimala a bozkavala a plakala pri tom, ze si myslela ze stratila najlepsiu kamozku, booooze.

kajka01

no ak ti je z nej zle tak si myslim ze to priatelstvo uz nie je ziadnym priatelstvom.
to ze sa poznate tak dlho nemusi byt zarukou ze si budete rozumiet do konca zivota a ze musite byt kamosky na zivot a na smrt...plus ked ta uz zradila a este sa aj takto vyfarbila naposledy..to ze zacala kydat hned na tvoju kamosku znamena len o jej nizkej inteligencnej urovni, ano urobila to zo ziarlivosti ale clovek s nejakou urovnou sa hned neznizi k takymto prizemnym ohovarackam ked danu osobu vobec nepoznaa este skoro v jej pritomnosti.
ja osobne by som sa zacala od nej nenapadne distancovat, nevravim ze pretrhnut kontakty uplne ale nechala to viac menej na nu ak sa ozve dobre ak nie tiez dobre.. neviem ako casto byvate v kontakte
ja v podstate vo svojom vnutri riesim nieco podobne aj ked iny pripad samozrejme, mam kamaratku roky rokuce tiez skoro od skolky, teraz sme uz dospele ale v podstate cim dalej tym viac si uvedomujem aky je to clovek a ked vidim ako na kazdom inom vidi same chyby len na sebe ziadne a ze hladi len na seba a sme v podstate dost rozdielne a mame ine hodnoty, na jednej strane ma to mrzi ale na druhej strane pocitujem coraz viac ze takych ludi by som mala vyciarknut zo zivota

[zruseny12]

KHIARA...podla mna na teba ziarli a chce ta len pre seba,preto tieto veci robila...ABY SI BOLA SAMA A BOLA SI ZAVISLA NA NEJ...AKO ONA...
...ja som mala podobny problem s jednou kamoskou...bola dost na mna naviazana,ale nie uplne od skolky,chodili sme spolu do prace pred rokmi a ona stale co som ja povedala robila-podotykam -JA SOM JU K TOMU NEUTILA,ANI SOM OD NEJ TO NEVYZADOVALA...ked som ja ostala dlhsie v praci-OSTALA AJ ONA...
no ale casom videla,ze ja sa stretavam aj s inymi ludmi,tak zacala ziarlit a zacala robit pletky...
napr.mi vycitala,KED SA MA ZAMESTNAVATEL PYTAL CI OSTANEM DLHSIE V PRACI-POVEDALA SOM -ANO-
a ona nasrdene povedala-ZE ONA NEMOZE,PRECO JA OSTAVAM...tak som jej jasne vysvetlila,ZE NEZNAMENA KED ONA NEMOZE,ZE NEMOZEM ANI JA...JA SOM MALA SYNA-BOLA SOM S NIM SAMA-POTREBOVALA SOM ZAROBIT...
ONA-BOLA SAMA-NEPOTREBOVALA TOLKO PENAZI AKO JA...
NAJPRV VSETKO ROBILA CO JA A KED JU OMRZELO...TAK SA NA MNA VYKRICALA,ZE ONA NEMOZE STALE OSTAVAT DLHSIE...TIEZ SOM TO NECHAPALA...sama robila co ja-ja som ju k tomu nenutila,ani od nej nechcela...
BOLO TAM TOHO ESTE VIAC-PODRAZI VOCI MNE,PLETKY=OHOVARALA MA PRED KOLEG. atd.
tak som sa nakoniec rozhodla,ze s nou skoncim...
SKONCILA SOM S NOU A PRESTALA SOM SA S NOU KAMARATIT...ONA MA OHOVARALA NADALEJ JA SOM TO UZ NECHALA TAK...
PO ROKOCH SME SA STRETLI...POZDRAVILA SA MI...JA SOM JEJ LEN ODZDRAVILA...ALE UZ SI NA NU DAVAM POZOR A NEPOVAZUJEM JU ZA KAMOSKU...
TIEZ SOM NECHAPALA JEJ POSTOJ...ALE TO JE ASI TAKOU ZVLASTNOU POVAHOU TYCH LUDI...TREBA SA NA TAKYCH LUDI VYKASLAT A UTEKAT OD NICH CIM NAJDALEJ...