Moze ist o slepe crevo?

Príspevok v téme: Moze ist o slepe crevo?
EllaTN

poradte prosim....uz niekolko dni ma boli v podbrusku aj brucho,ked si tam stlacim tak na lavej strane to boli viac ako na pravej ale boli to na oboch,toci sa mi hlava stale a je mi na zvracanie...vacsinou ta bolest prepukne ked sa konecne niecoho najem...co to moze byt,nemoze to byt slepe crevo?
-------
Slepé črevo www.zdravie.sk

whee_ee

dobre, a keď doma odpadneš, kto ti pomôže?? :) zavolaj si taxík a šup šup.. poprípade môžeš zavolať aj sanitku ak je to veľmi zlé, ale myslím, že to nie je potrebné..

EllaTN

no diky vsetkym za radu,vsetci radite na pohotovost tak to zvazujem ale bojim sa a som na to sama,nema so mnou ani kto ist...

swistica

a co vlastne chces tuna pocut? Ked ti tu napiseme ano je to slepe crevo, budes si ho sama operovat? Na to su doktori.

whee_ee

haha, zbytočne pôjdeš? aspoň budeš pokojná..a čo keď nepôjdeš a je to niečo vážnejšie?? čo ak je to zápal vaječníkov a nebudeš môcť mať deti? čo keď je to to slepé črevo? ách jaj :)

swistica

,,uz niekolko dni ma boli" No ja si myslim ze normalny clovek, ktoreho nieco boli niekolko dni necaka kym bude vikend ,ale ide k doktorovi! Keby to bolo na mne celu liecbu by si platila sama, bez prispevku zdravotnej poistovne. Hazardovanie zo zdravim!