PANGASIUS, DIéTY RECEPT :) POZNá NIEKTO

hladnučká

+

100 g pangasia má energetickou hodnotu 377 kJ. Bílkovin obsahuje v tomto množství 13 g a tuků pouhé 4 gramy.

hladnučká

mate59: skusim, nesolim tak uvidim ako to bude chutit.

sisa72+ zdravozit:
to je to iste ako s kurencami, prasatami, kravami, atd atd same hormony na rast, antibiotika, stovky v malich priestoroch a ktovie este co..

bari: dam neboj :) zajtra napisem

v dnesnom svete uz nieje 100% zdrave nic ani vzduch uz sa pomaly neda dychat takze, keby sme mali zredukovat potrevu adt na uuuplne zdrave vsetci by sm pomreli od hladu

zdravozit

suhlasim so sisou72.aj ja som pocul,ze ta ryba zije v kontaminovanych vodach,je ich vela pohromade,ze vraj niektore zdochnu zadusenim.niekde som aj videl clanok NEJEDZTE PANGASIUSA...ale na druhej strane,myslite zeby nejaka inspekcia dovolila predaj "zlych" ryb? tazko povedat,mne osobne nechuti,vobec necitim chut rybaciny,mne pride taka umela bez chuti.nejem ju.z ryb jem lososa(najlepsi je v tescu),ale len raz za cas.

bari

Keďže držíš diétu tak si ho priprav bez tuku.Daj rybku na pekáč osol ju okoreň môže byť aj rybacie korenie,a polož na rybku čerstvý rozmarín trocha ho podlej vodou aby sa ti neuškvaril a upeč. Daj vedieť či chutilo :-)