Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aky je postup vysetrenia pri zapachu z ust?

rena23

Tiez sa budem opakovat: keby som robila vo farmacii budem sirit kompozity, lebo sa na nich da podstatne lepsie zarobit.

rena23

Nerobim veci, za ktore by som sa musela hanbit a s farmaciou nemam nic spolocne... Vyhol si sa hodnoteniu vyroku: "Všetky zdravotné problémy máš z amalgámov." A k tej cierno-bielosti - amalgamy, ktore som videla ja, boli vzdy sede - takze niekde medzi...

palacinki

rena23:

Tak potom robis dilerku farmaceutickej spoločnosti? Priznaj sa co mas spolocne so zdravotnictvom. Tiez by som sa hambil povedat, chapem ta.

To ze amalgamy sposobuju kopa chorob neznamena ze choroby nesposobuju aj ine veci. O vyzive mas pisane v kazdej diskusii, najdi si to sama.

rena23

Nestudovala, len nemam rada obmedzenych ludi, ktori vidia veci cierno-bielo a siria polopravdy a nezmysly na zaklade nicim nepodlozenych dohadov. Ved sa zamysli nad nizsie uvedenou vetou: "Všetky zdravotné problémy máš z amalgámov." Keby to bolo take jednoduche, mozme byt vsetci zdravi! A preco potom existovali choroby aj pred amalgamami?...

palacinki

araz: Raketa má prvadu. Zápach máš z amalgámov. Všetky zdravotné problémy máš z amalgámov. Ked si našla peniaze na zdravotné poistenie, nájdeš peniaze ja na biele kompozity a cheláciu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aky je postup vysetrenia pri zapachu z ust? - Fórum - ZDRAVIE.sk