Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rovne vlasy aj napriek vlhkosti?

Príspevok v téme: Rovne vlasy aj napriek vlhkosti?
me2y

Ahojte damy... asi by som chcela naozaj moc ale ako mam preboha udrzat moj vyzehleny uces rovny aj ked sa dostanem do prostredia kde je mierne zvysena vlhkost vzduchu?? (nemyslim dazd) Chcem naozaj tak vela? :D Mna uz nebavi stravit pri tom zehleni 20 minut a viac. Vlasy nemam kucerave, ale vlnite. Keby som mala kucerave s velkou pravdepodobnostou kaslem na to ale to co sa deje s mojimi vlasmi je nieco velmi prapodivne.

Magy

me2y - pisal som tu niekde uz asi dvakrat, napisem teda znova.

kazdy clovek ma vlasy, ktore maju svoju specificky danu charakteristiku, co sa tyka struktury, kvality, hrubky, zatacavosti, farby a pod.
akykolvek nasilny zasah s cielom zmenit tuto prirodzenost je len docasny. A SKODLIVY! ci uz teplom, alebo chemikaliami. a najme v tom druhom pripade nicis pomaly ale trvalo to najdolezitejsie - vlasovy folikul.
vysledkom su trvalo znicene vlasy, riedke, jemne, lamajuce sa... proste otrasne.

co sa tyka konkretne toho, aby vlasy sa nevracali do svojej povodnej podoby vo vlhkom prostredi - budes potrebovat viac, nez len ich jednoducho vyzehlit, je nutna impregnacia vodovzdornymi lakmi.

Adulliqq

Ahoj :) Mám tiež taký problém ;)... Skúsila som dať tužidlo na ochranu pri teplom vzduchu a fixáciu účesu(taft) a vyzehlila som ich, keďže mám žehličku aj na mokré vlasy.... neskor som dala sprey (taft) s ochranným filtrom proti teplemu vzduchu a taktiež dožehlila... neskôr zľahka zalakovala... Celkom to pomáha... ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rovne vlasy aj napriek vlhkosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk