Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mŕtvi pred očami...

Príspevok v téme: Mŕtvi pred očami...
Ja_Neviem_

Môžno vám to bude pripadať úplne divné, ale... Každý večer, keď si idem ľahnúť, myslím na ľudí, ktorí tu už nie sú, preto sa mi nedarí zaspať. Je to strašné, stále na nich myslím a mám v hlave ich zosnulé telá. Nedajú sa z mojej mysle vymazať. Dokonca niekedy sa v mojej izbe v noci dejú veľmi zvláštne veci. Mám pocit, že niekto premiestňuje veci na mojom písacom stole, dokonca som už mnohokrát počula kroky. Rozmýšľala som, že pôjdem za psychologičkou. Lenže malo by to nejaký význam? Ja si už sama pomôcť neviem...

cajik

podla mna by si mala navstivit niekoho kto sa zaobera takymi javmi, nejaku vesticu, alebo niekoho.. skus pohladat na nete, neviem odkial si..
treba zistit co chcu od teba a potom ich poslat prec. na to ale treba cloveka ktory sa tym zaobera a vie co ma robit.
taktiez si zozen svatenu vodu - nevadi ze si neveria. pokrop nou izbu pripadne cely byt. do kazdeho rohu v izbe daj sol, na druhy den to pozbieras, vyhodis prec. zapaluj si v izbe biele sviecky, solnu lampu, alebo nieco

katka777

Ja ti verim, vravi sa ža niektorí ľudia maju schopnosť počuť alebo vidieť duchov. Vlastne všetci mame tu schopnosť len to tak nevnimame a niekto to vnima viac, takže tak.

tak

... ved netreba, aby si bola veriaca, tu o to nejde, ale sku sa porozpravatm ci by knaz mohol nieco podniknut, ... ved Ti to moze len pomoct, nic tym nepokazis, ...

Ja_Neviem_

Neviem, či to sem mám napísať, ale... Tesne predtým, ako náhle zomrel starký, sa mi dvakrát snívali sny, v ktorých som videla starkého - mŕtveho. Keď mi jeho smrť so slzami v očiach oznamovala mamina, ja som jej povedala len: ,,Ja som to vedela"...

nechcemDotkn

starký je uz dusicka v ocisty ktorá velmi trpí lebo by chcela vidiet Boha, ale jemu mozu pomoct len modlitby a sv.omse. Je jedna krátka modlitba: Odpocinutie vecne daj mu Pane a svetlo vecné nech mu svieti nech odpocíva v pokoji Amen

Ja_Neviem_

S tým rátam, že psychologička aj ostatní ľudia by mi neuverili. Lenže čo ak mi zistí lekárka naozaj nejaké diagnózy? Čo potom? Predpíše mi lieky, pošle ma na psychiatriu? Lenže s tým by sa pravdepodobne nič nevyriešilo :(. Nechcem si zničiť život!

nechcemDotkn

ako sa hovorí u Boha neexistujú nahody ak sa ti to ozaj stáva Boh ti poslal cloveka co sa stáva podobné a ta ucitelka je veriaca? Sv Faustíne sa myslím zjavila dusicka, a niekoho tak z netu poznam co sa mu mozno stávalo nieco ako tebe, ale on je veriaci..

Ja_Neviem_

Okolité prostredie ma v tomto neovplyvňuje, ja viem, v čom je príčina - starký. Skúšala som už všeličo. Mám taký pocit, že odo mňa niečo chce.

nechcemDotkn

ked pojdes psychologicke ta ti asi neuverí a hlavne ak nie je veriaca, mozno ti urobí tie testy ze ci naozaj nemas psych.poruchu, a knaz tiez nebude vediet, ak je celá tvoja rodina neveriaca aj ty, mozno takto Boh chce zachranit vase duse, mozno ty zacnes verit nieco také si myslím...jedine ak by to boli ozaj tie duse zosnulých ale oni si pýtaju modlitby a sv.omse..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mŕtvi pred očami... - Fórum - ZDRAVIE.sk