Mŕtvi pred očami...

Príspevok v téme: Mŕtvi pred očami...
Ja_Neviem_

Môžno vám to bude pripadať úplne divné, ale... Každý večer, keď si idem ľahnúť, myslím na ľudí, ktorí tu už nie sú, preto sa mi nedarí zaspať. Je to strašné, stále na nich myslím a mám v hlave ich zosnulé telá. Nedajú sa z mojej mysle vymazať. Dokonca niekedy sa v mojej izbe v noci dejú veľmi zvláštne veci. Mám pocit, že niekto premiestňuje veci na mojom písacom stole, dokonca som už mnohokrát počula kroky. Rozmýšľala som, že pôjdem za psychologičkou. Lenže malo by to nejaký význam? Ja si už sama pomôcť neviem...

Ja_Neviem_

Ja schizofréniou netrpím, nikdy som nemala podobné problémy, tieto čudné veci začali po smrti starkého. Raz mi bolo v škole veľmi zle, lebo celú noc bola v mojej izbe "šarapata". Vykecala som sa učiteľke (ktorá mi je veľmi blízka), ona sa mi zdôverila, že tiež sa jej to stáva :(. Dokonca ona ich občas aj vidí :(. Vypadá to úplne debilne, ale je to tak. Chápem, že mi nemusíte veriť, veď človek tomu častokrát uverí až vtedy, keď to sám zažije.

tak

vies toto su velmi haklive a zlozite veci, nechcem Ta znepokojovat, asi by bolo dobre sa osobne s niekym porozpravat, aj ked nie si veriaca, ten knaz je dodobry napad, ... co Tz na to, aspon to skus, ...

nechcemDotkn

nechcem sa dotknút ale schizofrenia to neni? podla mna to moze byt aj z pozerania vseliakych vecí co sa dejú vo svete a potom z nich mas strach.

tak

skus, ak sa da na nich nemysliet, ved ja Ti verim, ze sa Ti to deje, ale je potrebne, aby, ak sa to deje, aby odisli, aby si nemala predstavu, ze pri Tebe niekto je, to je velmi nebezpecne, ked mas taketo myslienky, ...

Ja_Neviem_

Tieto zvláštne veci sa u nás začali diať po smrti starkého - cca pred rokom. Nič zvláštne nevidím (ak nerátam veci padajúce pred mojimi očami), ale počujem. Moja malá sesternica má tiež podobný problém - lenže ona tvrdí, že v kúte vidí uja :(.

Ja_Neviem_

Ako mám tých ľudí nechať odísť v pokoji? To sa nedá nemyslieť na nich! Ja som z toho už zúfalá :(. Mám na to aj dôkazy :(.