Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing v pere

Ashley_Amy

Cawte baby ja som si dnes urobila piersing sama doma v hornej pere na lavo a mi to opuchlo trochu moze to byt stoho ze ma ten piersing tlaci trochu ? poradte mi

michal1985

Ahojte :) mam piercing uz asi 2tyzden v spodnej pere na lavo,prepichnutie nebolelo vobec len male stipnutie,skor by sim povedal ze ten dezinfekcny spray stipal viac ked sa mi dostal na jazyk :P Mam teraz ale mensi problem,hoji sa ti este stale a k tomu mam okolo neho,viac z jednej strany ako keby zatvrdnutu gulocku v pere :( rano ked sa zobudim mavam to opuchnute a dezinfikovanim pocas dna to je lepsie ale stve ma ten vnutorny opuch :( neviete prosim niekto co to tam mam a ako sa toho zbavim? mam C-čko cierne zo spicmi v spodnej pere.. dakujem\\\'

mirka169

Mňa to nebolelo, ani nezničilo zubnu sklovinu. Mala som ho cca. rok tiež v pere. Už ho nemam 2 roky a doteraz tam mám bodku.. Takže neodporučam.

michael

Deti moje.Skúste nepoužiť slovko imidž, a skúste mi vysvetliť čo vás k tomu vedie.Afrika?. Amozonia, či indonézia?

nandza

Ahoj, ja mam tiež pierc v pere v lavo dole, a bolelo to minimalne, hojilo sa to tak týždeň, uplna pohoda :)jediný problém bol že som si do tej tyčinky hryzla ten prvý týždeň, ale to je najmenej. teraz ani neviem že to tam mám a zubov sa mi to ani nedotýka .

Shirokuma

Ahoj =) Ja mám piercingy 2. V spodnej pere na ľavo a na pravo, mám krúžky s guličkami... Odporúčal by som najskôr si dať tyčinky z dôvodu že sa to ľahšie bude hojiť =) A keď tak, na tyčinku sa ľahšie montujú guličky/špice... =) Bolí to možno tak ako keď ti berú krv, mierne štípnutie =) Jesť budeš vedieť bez problémov =) A čo sa týka tej zubnej skloviny, je to pravda. Moja je už popraskaná a kvôli tomu mi aj moja zubárka zrušila kartu u nej -_- Ale tak nie je to nič čo by zubárka nedokázala spraviť a keď tak, tak čo no... Budeš mať len citlivejšie zuby =D Odporúčam si ho dať =) Je to brutálne dobré a na slečnách je to brutálne sexy =)

slimak1240

Dobry den dala som si piercing do pery ale mi strasne opuchol a zahnisal tak som ho vybrala bola som uz aj u lekara dali mi antibiotika a dezinfekcnu vodicku hrozi mi nejake riziko daujem

dendy

a este jedna vec o tom ze kov nici sklovinu to ano no ked vam to dobre pichne tak niet obav mne sa to zubov vobec nedotika a mam titan :-) smelo do toho

dendy

Cawte ja som si vcera dala prepicnut hornu peru bez umrtvenia no a keby som to mala absolvovat znova tak si to odtrpim zasa...bolelo dost no vysledok stoji za to opuch nastastie nemam pekne pravidelne dezinfikujem takze som spokojna tazsie sa mi smeje a papa lebo to este boli ale sla by som do toho znova :-) baby ktore to chcete naberte odvahu je to pecka :-)

sara900

no ja som mala pirsing nad hornou perou,asi cca 3 roky,teraz to mam asi skoro uz rok vytiahnute a mam tam stale dieru mam pocit, ze keby si tam chcem dat este raz pirsing ze to pojde.Chcela som sa poradit ci neviete ci sa to da nejako upravit aspon trochu aby som tam nemala taku dierku.. laserom alebo nejako neviete ci sa to neda?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piercing v pere - Fórum - ZDRAVIE.sk