Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šteniatko - blchy

barboru123

Dobrý večer dostala som štieniatko ale našli sme jej za uchom oranžove male stvorenia nevieme čo je to a čo mamé stym robit ??? za každu odpoved velmi dakujem

nutela123

vacsinou šteniatka maju blchy ked nechceš aby mali blchy kup si rybicky, keď ich nechceš vyberať každu zvlášť tak si kup ten šampón

lea32

a urcite daj zaockovat psika proti vsetkemu. Proti kliestom, blcham su tiez fantasticke KILTIX obojky-rucim svojou hlavou:O), ze ked ich psik nosi, neprinesie domov ziadnu potvoru:O)))

lea32

Blska, prepac, ak som Ta vystresovala:O))) 1x odcervenie je dost malo, nasa bola ako 8tyzdnove stena odcervena 3x ,1x ockovana 3vakcinaciou a aj tak skrkavky malo... Ak nema hnacky, nafuknute brusko-na to si neodpovedala, tak by to malo byt v poriadku-ziaden zivota ohrozujuci stav. Najlepsie by bolo, keby si v pondelok odobrala stolicu psika a odniesla ju tomu veterinarovi-vysetrenie stoji len par eur(5-7), ale ziskate vysledky, ktore Ta ukludnia, alebo pomozu nastavit efektivnu liecbu...
Ked uz mala mala blchy, znamena to, ze tam bola zanedbana starostlivost u toho kamaratkinho kamarata-hlavne mu hned zavolaj, nech s tym nieco robi, aby sa steniatkam nieco nestalo!!! My ked sme kupovali tu nasu, tak jedina vyzerala zdravo, vraj jedno umrelo na prevratenie zaludka-skor si myslime, ze ho skrkavky zabili, nebol to utulok-len typicky mnozitel-kupovali sme dogu, ktora bola vtedy na Slovensku raritna bez PP za 15 000(s PP stali cez 40 000 a na Slovensku sa vtedy nedali zohnat, len ich importovat, takze sme nevydrzali a kupili ju od neho) ked sme mu pisali, ako je chore, napisal nam, ze ju mame vratit spat, ze nam da naspat peniaze. Ale uz bola raz nasa a vedeli sme, ze ked ju do toho zablchaveneho prostredia vratime, tak asi neprezije. Dnes sa s nej tesime, aj ked mala prve dva roky stale zdravotne problemy, teraz nam robi velku radost.

Blška

Neviem už čo si mám vlastne o tom všetkom myslieť. Nikdy som nemala psa, tak neviem, ale tie vaše rady ma nijako nepotešujú. Včera sme si domov priniesli šteniatko. Dnes sme zistili, že ma blchy. Je pravda, že sme ho dostali zadarmo, ale od mojej kamarátky kamaráta. Čiže nie z nejakého útlku, alebo niečo podobné. Zaočkované ešte nie je, chceli sme ísť s ňou do veterinára v pondelok. Vraj bola aj raz odčervená. Ja už fakt neviem. Veď sú to len blchy tak nemyslela som si, že to bude tak vážne. Potrebovala by som ozaj seriózne odpovede, lebo nemienim sa do pondelka stresovať :(...predsa nechcem o ňu hneď prísť. Ďakujem

rena23

Lea, netvrdim, ze blcha nemoze preniest parvovirozu, len si myslim, ze je to malo pravdepodobne. Keby malo parvo, prejavilo by sa jej to aj inak - to by si urcite vsimla. Mne islo o to, aby sa zbytocne nestresovala, lebo urcite vies, ze na parvo je u malych steniatok 90% umrtnost. A ak ma steniatko zaockovane, niet je sa coho obavat!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.