Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

poradte čo mam robiť - nabeh na chorobu

Príspevok v téme: poradte čo mam robiť - nabeh na chorobu
totototooto

od minulej nedele ma chytilo niečo ako nachladnutie nemam teplotu ale mam cca 36,6 cely tyžden..tak sa aj citim.... cely tyžden.... nie a nie ochorieť a na druhej strane ani vyzdravieť..... dal som si aj vit c... skušal som aj 1gram každu hodinu lenže ked som v praci niekedy nestiham .... dalej mam zinok selen.... a stale sa citim malatny cely tyžden!! v piatok som bol u doktorky a povedala mi nech si kupim ženšen..kupil...a nič stale. stale .... dokym nemam teplotu mi nechce dať antibiotika.... teraz som došiel z roboty.... a skusim každu hodinu pravidelne ten vit. c..... čo vy na to... o dva tyždne ma čaka dovolenka.... nechcem byť chory dovtedy.

totototooto

asi pojdem na to pivo.... stale mam viac teplotu.... už 36,8 ....doteraz som mal 36,3 -36,5 .... každu pol hodinu som bral vit. c ležim.... a nič.... len horšie

JozefGrúň

Ak by to bola jediná príčina, tak ti pomôže vitamín C ako ti poradila mirka 23. Bol sa bicyklovat v lese a zastihol ma lejak, a som zdravy.

JozefGrúň

Doplnené a ešte raz:

Možné príčiny chorôb:

1) podvýživa (vitamíny, minerály, enzýmy, diéty...)
2) otrava jedmi (amalgamove plomby (aj v minulosti), očkovacie vakcíny, tabletky od doktorov, kovy v tele (DANA, operačné šruby), zubné pasty, postreky polí, vnútornosti zvierat, ryby, jedovaté rastliny...)
3) ťažké stresy (nedostatok spánku, dlhodobý chlad, dlhodobé horúčavy, ťažká práca, strach o život...)
4) následné poškodenia (nefunkčné orgány a žľazy, infekcie a parazity, krehké cievy, drogove návyky...)
5) iné poškodenia (elektromagnetický smog, úrazy, operácie, omrzliny...)

totototooto

no zmenou počasia som nachladol pravdepodobne...čo skočilo z 30 stupnou na 22 minulu nedelu..a pršalo a bol som na futbale na daždi

JozefGrúň

Nie je normalne v letnych horucavach prechladnut. Vacsina ludi ma nedostatok vitaminu C a aj tak teraz neprechladnu.

Dovody chorob
1) podvyziva (vitaminy, mineraly, enzymy...)
2) otrava jedmi (amalgamove plomby (aj v minulosti), očkovacie vakcíny, tabletky od doktorov, postreky polí, vnútornosti zvierat, ryby...)
3) následné poškodenia (nefunkčné orgány a žľazy, infekcie, upchate cievy, drogove navyky)

Týka sa ta niečo z toho? Hlavne tie amalgamove plomby v zuboch a očkovacie vakciny ma zaujimaju.

totototooto

no praveže niesom nejak pribraty....normalne mavam 68 teraz som schudol na 62....nič mi nechutí.... idem si lahnuť zas sa citim blbo

mirka 23

Ako dlho dnes alebo všeobecne? Ked nie si chor, tak stači brať 2g Cečka denne. A dnes si daj 15 - 20g, ak maš viac KG, tak v pohode aj viac.

totototooto

no mam tu modru krabičku 100% kyselina askrobova...tak hadam to je dobre...nejaky das gesunde plus na krabičke napisane....len ta soda bikarbona či nieje škodliva..... akurat 16:30 som si dal prvu davku /pol kavovej lyžičky cečka + polku tabletky sody bikarbony - 500mg/...teraz 16:45 druhu.......a skusim toto po 15tich minutach.... a ako dlho to môžem uživať

mirka 23

mlieko vo všeobecnosti nie je zdrave, preto ti to aj robi šarapatu s pleťou. Ale biznis je biznis, preto tie klamne reklamy, v skutočnosti mlieko zabraňuje vstrebavaniu vapnika! Takže bud v pohode.
Z Cečka sa maximalne po...erieš :-) Nič viac. Ja beriem naraz aj 3g, lebo nemam čas si to rozdelovať a C mi spravilo doteraz len dobre, nie je to žiadna chemia, a ked maš praškove, tak je to super.

totototooto

ja celkovo obmedzujem mliečne vyrobky kvôli problem s pleťou..... zvyknem to nahradzovať rooibosom... to je približne to iste ako mlieko...... inak fakt si tym vit. c neubližim? čital som vela že nie...ale mam obavy trocha...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

poradte čo mam robiť - nabeh na chorobu - Fórum - ZDRAVIE.sk