poradte čo mam robiť - nabeh na chorobu

Príspevok v téme: poradte čo mam robiť - nabeh na chorobu
totototooto

od minulej nedele ma chytilo niečo ako nachladnutie nemam teplotu ale mam cca 36,6 cely tyžden..tak sa aj citim.... cely tyžden.... nie a nie ochorieť a na druhej strane ani vyzdravieť..... dal som si aj vit c... skušal som aj 1gram každu hodinu lenže ked som v praci niekedy nestiham .... dalej mam zinok selen.... a stale sa citim malatny cely tyžden!! v piatok som bol u doktorky a povedala mi nech si kupim ženšen..kupil...a nič stale. stale .... dokym nemam teplotu mi nechce dať antibiotika.... teraz som došiel z roboty.... a skusim každu hodinu pravidelne ten vit. c..... čo vy na to... o dva tyždne ma čaka dovolenka.... nechcem byť chory dovtedy.

totototooto

mam čistu kyselinu askrobovu plus sodu bikarbonu.... mam to tak namiešane.... že v pol šalke ktoru pijem každu pol hodinu je jeden mg cečka...... ja neviem čo to je ale určite nachladnutie a myslim si keby nemam tieto doplnky už davno som chory....a teraz to len natahujem zo dna na den....a mam pocit že to pride na mna tak či tak...a to mumio pomaha? lebo už mi každy vravi niečo iné....aj ženšen doktorka mi poradila a nič

mirka 23

Ak by to bola alergia, tak C by pomohlo. Ja beriem C a vôbec nemam priznaky alergie, aj ked ju mam.
A nono na pivo! Sa zruntuješ len :P Čaj si daj :-)))

mirka 23

tototo, netutleš chorobu, len bojuješ, resp. telo bojuje, a doplnky len pomahaju. kup si v lekarni mumio, je to pecka, zjedz 5 za deň a neutekaj k lekarke, jedine, že sa chceš dať vypisať. Chemicke tabletky ti len narušia imunitu.
A Cčko maš ake? Z našej lekarne alebo kvalitne? Pozor na mastenec a aspartam. Ten 1g každu hodinu (pripadne aj častejšie) ber až kým nepojdeš na WCko, resp. až kým ti nebude krutiť brucho, vtedy ho budeš mať dosť.

totototooto

proste som slaby... taky omameny a to už cely tyžden... bojim sa že toto len ututlavam tymito doplnkami a naozaj to vybehne na mna v najnevhodnejší čas..... asi dnes skusim poležať a ked to neprejde zajtra idem na studene pivo...a v pondelok ku doktorke... neviem čo mam robiť... ved cely tyžden tu ležim bojujem a nič..... a nechcem ozaj ochorieť 20 augusta... kurna..

mirka 23

Vit. C je super. Zinok a selen tiež.
Suhlasim s oddychom, skus sa trocha vyhriať alebo poprechadzať na slnku, na čerstvom vzduchu.
Velmi dobre je aj Mumio (hnusne chutí, ale zaberá).
A antibiotiká su blud, ked sa len citiš zle. Skus oddýchnuť.

TrainingBoy

Skus trochu oddychu, neponahlat sa, pridaj k tomu zeleny caj, dostatok vody cez den, skus nejaku vhodnu stravu tak aby si mal dost energie pocas dna ako je ryza, daj si kazde 3 hodiny nieco pod zub. Mozes aj ako doplnok multivitaminy. A daj tomu cas.

Jarinko

www.adcc.sk

Liečba chrípkových symptómov ako horúčka, prechladnutie a bolesti.

no v podstate chrípkový symtóm máš, takže teoreticky by si to mohol vyskúšať, dostaneš to v lekárni od cca 5-tich eur tuším.

Jarinko

pfúú pred dovolenkou ochorieť by nebola žiadna výhra, a čo sa týka antibiotík tak nevidím vôbec dôvod na to aby ti hneď nasadila atb liečbu.
čo sa týka prevencie mne doktorka kedisy predpísala Homeopatiká OSCILLOCOCCINUM ale neviem presne účinky, takže nepoviem na 100% že toto si daj.Skús sa na to spýtať v lekárni :)