Pocit, ze mi chce niekto ublizit

Príspevok v téme: Pocit, ze mi chce niekto ublizit
SOMzúfalá

Ahojte mám 19rokov prosím o radu alebo keď niekto prežíva to isté čo ja.Mám asi nejaký problém neviem aký.Stále mám pocit,že mi chce niekto ublížiť,vŠetko okolo seba sledujem,či nesleduje niekto mňa,bojím sa že mi chce niekto ublížiť,bojím sa byť poslednú dobu sama doma,stále počúvam či nezačujem nejaký divný zvuk alebo tak.Mám strašný strach.Neviem možno to bude aj snami čo sa mi niekedy snívajú,no včera to boli dva s rovnakou tématikou.Dosť zlé,a bojím sa že to bolo nejaké znamenie do reality.Išla som do obchodu uplne divne som sa cítila.Aj teraz rozmýšlam stále nad všetkým,že aj luďom na kt mi záleží že sa niečo zlé prihodí ,neviem čím to je,ale uź nechcem trpieť.Aj teraz keď toto píšem plačem ani neviem prečo.Mám priatela viac ako dva roky je úžasný je mi s ním super,rodičia sú teraz na dovolenke,som sama doma, cítim sa tak sama,a všetko okolo seba pozorujem a bojím sa.Čo sa to somnou deje má s tým niekto skúsenosť? :(

rena23

Tak nevahaj a zacni sa liecit, ked pozries temy, ktore som Ti odporucila, najdes tam aj ludi, ktori sa z toho dostali, bude to pre Teba motivacia. Drz sa a bojuj! :-)