Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Henna- cierna- priprava

Príspevok v téme: Henna- cierna- priprava
ayvi

chcem sa spytat ak mate niekto skusenosti s ciernou hennou konkretne z DM ci vam chytila na naozaj cierno ako chyta aj cierny sampon.
mam tmavohnede vlasy ale uz asi 3 mesiace som si ich nefarbila, vacsinou si ich farbim teda na cierno a este som hennu nikdy nepouzila takze zaroven by som vas chcela poprosit o radu , ze ako sa vlastne pripravuje.
baby radte!! diki...

ayvi

no tak dala som si tu hennu ciernu....cakala som ze mi to vobec nechyti co som mala pravdu no ale sklamanie velke....cakala som ze mi to aspon trosku zregeneruje vlasy ze budu vypadat lesklo ako ked si nafarbite vlasy obycajnou chem. farbou...vlasy mam rovnako suche a to som mala na hlave celu noc co strasne smrdelo a z toho smradu som nadranom zvracala...hennu uz si asi nikdy v zivote nedam po tejto skusenosti a najviac ma hneva to ze normalna farba mi bude tazsie chytat ak mi teda vobec chyti....ale aspon som vyskusala:)

ayvi

no tak dala som si tu hennu ciernu....cakala som ze mi to vobec nechyti co som mala pravdu no ale sklamanie velke....cakala som ze mi to aspon trosku zregeneruje vlasy ze budu vypadat lesklo ako ked si nafarbite vlasy obycajnou chem. farbou...vlasy mam rovnako suche a to som mala na hlave celu noc co strasne smrdelo a z toho smradu som nadranom zvracala...hennu uz si asi nikdy v zivote nedam po tejto skusenosti a najviac ma hneva to ze normalna farba mi bude tazsie chytat ak mi teda vobec chyti....ale aspon som vyskusala:)

ayvi

mirka 23

Yvette je baba a ma internetový obchod s rôznymi Hennami. Cez net sa objednava super, nemusiš nikam chodiť a poštovné ma Yvette velmi male.
Btw. v lekárni prirodné veci nezoženieš, len chemiu.

mirka 23

Pohladaj na nete stranku Yvette, maš tam aj forum a ku každej henne komenty dievčat. Ja si davam blond hennu, som max. spokojna, ale čo mali baby čiernu, tak velmi nechytala, neviem ako pri opakovanom použití, lebo pri pravidelnom hennovani chyta henna vždy lepšie a lepšie.

mirka 23

A už si si ju kupila? Pravdepoobne ti nechyti. Čierna henna chyta ťažko a tá z DM je nekvalitná. Kvalitnejšiu má Yvette.
Tmavohneda Hennecolor chyta velmi pekne.
Ale ak si si ju už kupila, tak prinajmenšom ti posilní vlasy a budeš ich mať lesklé. Nechaj si ju na hlave čo najdlhšie, ja som si nechavala aj celu noc, aby vlasy čo najviac vyživila.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Henna- cierna- priprava - Fórum - ZDRAVIE.sk