Milaniv

join me

Ano, zmizlo mi to úplne do 2 týždňov, odkedy som ho začala používať, ku koncu som si to ešte natierala s krémom, ktorý obsahoval koloidné striebro. Nemôžem Ti potrvrdiť, že mi to vyliečil JEDINE milaniv. Bolo to viac faktorov spolu, myslím, že hlavne to dávkovanie Detralexu, ako lieku na posilnenie cievneho a žilového systému, v súčinnosti s milanivom zabralo. Takže - milaniv stojí asi 11 eur, určite tým nič nepokazíš, ak si ho objednáš, príde Ti do 2 dní. Pa

join me

Tak ja som si ho v zúfalstve pred asi 3 mesiacmi tiež objednala. Mala som veľmi krvácajúci hemoroid. Neviem posúdiť, či Milaniv fakt až tak pomohol, lebo spočiatku som si dávala Faktu čípky aj masť, potom to krvácalo a bolelo ešte viac. Tak som vyskúšala ďalšie voľnopredajné čípky špeciálne na krvácajúce hemoroidy, po nich to bolo o niečo málo lepšie. Napokon som si nasadila Detralex - nárazovú dávku 3x3 tbl. a skombinovala to s Milanivom. Po cca týždni to bolo výrazne lepšie, aj čo sa týka krvácania aj veľkosti hemoroidu a do 2 týždňov zmizol úplne. Osobne si myslím, že tento preparát nie je až také "víťazstvo", ale keď je človek zúfalý vyskúša čokoľvek. Nič tým nepokazíš, ale zázrak na počkanie nečakaj.

jujka

Hej, to mi nešlo do hlavy, že ak to naozaj pomáha, prečo to ešte nie je "oficiálne liečivo", ale keď veľa ľudí to ospevovalo... niečo na tom asi bude si myslím. Ale neviem, preto sa pýtam.