Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chceli by ste žiť v USA?

McTw1sT

Ja by som do Ameriky (ked nie do USA tak do Kanady) siel, no neviem si predstavit ako by som zohnal nejaku poriadnu pracu. Ak sa mi naskytne prilezitost, tak by som sa chcel ist na par dni pozriet do miest ako New York, ako to tam funguje a urcite by som si utvoril obraz ci je to lepsie alebo horsie ako na SR. Na SR mi vadi iba chovanie vacsiny ludi (neviem aky su ludia v USA!).

:))))

lost
Cista pravda,a najhorsie je ked sa z nuly-gadza stane podnikatel a dostane sa ku korytku-nemoze sa zmestit do koze-ako vyskakuje a zdiera ludi.Myslim si ze aj raz na nich dojde.

dagnesaaa

v amerike som bola uz dva razy..a idem zas.. mame tam rodinu, konkretne na floride priamo v miami.. velmi sa mi tam pacilo..a oni tiez byvali pred tym na slovensku... a zivot je tam o dost podstatne lahsi.. lepsi... doma je doma..ale keby sa naskytla vhodna pracvna prilezitost urcite by som nemala problem sa tam so svojou polovickou prestahovat..

Pool

Zdravim, ja by som chcel ist zit do ameriky.čo na to vseto potrebujem ake povolenia,a podobnee veci to keb som sa zbalil kupil letenku a siel tam asi by to nebolo legalne ci ano?? ako to vlastne funguje co vsetko treba tu zelenu kartu ako sa da ziskat ?? diky za info ked tak napiste maila palko10x@azet.sk

nutela123

hassy nno užasne i sa rozkecala ani sa mi to priznam sa nechcelo cele precitat, ja sa to epytam preto ze ci je tam ieco lacnejsie alebo drahsie, len ma zaujimaju nazory, ci ano alebo nie, nepytala som sa na tiene od MAC,

lost

Mne sa maximalne a najviac hnusi na Slovensku jedna vec.

Nenazrany podnikatel, ktory chce palac a bavorak za par mesiacov poskytovania nekvalitnych sluzieb.

Kedze je ich cca 90-95%, tak bezny slovak ani nema na vyber. Mne sa zda ze si zopar ludi spravilo zo slovenska krajinu podobnu Cine, Indii, proste zlatu banu. A viete kolko krvy sa musi preliat pre 1kg vytazeneho zlata? To si ludia co nosia tazke lzate naramky neuvedomuju (len pre potovnanie, nechajme zlato zlatom :) )

Na zapade by nemal absolutne ziadnu sancu prerazit, prave pre extremne neumerny vysoky zisk, proste by mal nula zakaznikov. Ale slovensky "podnikatel" si este dovoluje stazovat a nariekat ze óóóó ake tazkééé je tu podnikat, óóóó... No dokazalo by toto individum prerazit na zapade? Jednoznacnie a absolutne nie, pokial by nezmenil svoje poziadavky..

Na zapade podnikatelovi staci primerany zisk, a aj napriek tomu sa mu dari velmi dobre. Ma vela zakaznikov, ma dost penazi pre rodinu na dostojny zivot. Jednoduchsia rovnica a logika v tom uz naozaj nemoze byt.

Raz som rozmyslal ze ako by vyzeral svet, ak by kazdy, ale uplne takmer kazdy podnikal z domu, sam pre seba, neexistoval by monopol, ani zdiane nemoralne praktiky kartelu a podobne.. Kiez by "obycany lud" dostal osvetu a zacal taketo praktiky robit..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chceli by ste žiť v USA? - Fórum - ZDRAVIE.sk