Citim sa osamely

Príspevok v téme: Citim sa osamely
makovnik

Ahojte,
dnes si tak sedim za PC, vonku je super pocasie. Napadlo ma, ze by som velmi rad niekam vybehol, ale uvedomil som si, ze vlastne nemam s kym. Vacsina rovesnikov uz ma vlastne rodiny a s tym spojene starosti a ludi, ktorych som nevidel aj viac ako 2 roky oslovovat nechcem. Pozerali by sa isto velmi prekvapene, ze o co mi vlastne ide. Uz som to zazil a nemam chut zazit to znova. V niektorych situaciach sa citim dost osamelo. Napadlo ma, ci je takych ludi viac, ktori nemaju prilis stastie na ludi, ktori su v ich okoli, resp. ktorych bezne stretavaju. Co vy na to?

Iveta Michael

hangar....dodatočne som to celé prečítala a musím povedať....Tvoja reakcia je absolútne presvedčivá a správna...mne sa veľmi páčila. Len toľko. Som dostatočne sebavedomá na to aby som to neuznala i keď sama nie som muž... :-)

jamocka

Ahoj Iveta Michael: )

myslim, ze mas pravdu. Tak len pekne zdielaj, ked mas na to vlohy : )

makovnik-nemas za co

Papa

Iveta Michael

jamocka...vidíš aký je žiadaný? :-) Ja som tak trošku vhodný typ na zdielanie pre osamelých ľudí,mala som v škole základy psychológie takže sa snažím veci posudzovať aj trošku inak ako len osobne...a nie všetko čo sa ho chcem opýtať je vhodné na verejnom portáli...inak je fajn že je o chlapca záujem. Myslím si že na všetkých možných portáloch je toľko osamelých duší... :-)

joro

ahojte myslel som si ze taky ludia ani niesu, decka odrastli a clovek sa citi sam,ked boli mensie travili sme vela casu spolu a narazsom ostal akysi sam mam v praci kolegov aj rodinu ale bolo by fajn si s niekym len tak pokecat, mozno sa niekdo najde

makovnik

Iveta Michael zaregistroval som sa na pokeci a moj nick je: 1makovnik1
Budem rad, ked mi napises.

jamocka a mariaa dakujem pekne

roberta

Ahojte. Ja sa tiež cítim dosť osamelo, lebo v bývam kvôli práci v meste, kde okrem kolegov z práce nikoho nepoznám a rada by som s niekým trávila voľný čas, lebo sa tu strašne nudím. Prosím vás, je niekto z Trnavy?

[zruseny12]

...ano,je pekne...cez MARTIN sme aj prechadzali ked sme chodili na dovolenky...
ked sa tak zoberie,kazde mesto je niecim pekne...
ZELAM TI KRASNY A SLNECNY VIKEND...A ABY SI HO PREZIL V POHODE...
/jednu dobru radu ti dam,nedavaj tu presnu adresu a nepopisuj presne vsetko o sebe...mohlo by sa ti to vypomstit-a otocit sa to moze proti tebe-vlastna skusenost/
...a ked sa chces zozonamit,chod niekde na zoznamku,alebo mas casopis z inzeratmi-seriozne zoznamenia...zelam ti v tom vela stastia