Citim sa osamely

Príspevok v téme: Citim sa osamely
makovnik

Ahojte,
dnes si tak sedim za PC, vonku je super pocasie. Napadlo ma, ze by som velmi rad niekam vybehol, ale uvedomil som si, ze vlastne nemam s kym. Vacsina rovesnikov uz ma vlastne rodiny a s tym spojene starosti a ludi, ktorych som nevidel aj viac ako 2 roky oslovovat nechcem. Pozerali by sa isto velmi prekvapene, ze o co mi vlastne ide. Uz som to zazil a nemam chut zazit to znova. V niektorych situaciach sa citim dost osamelo. Napadlo ma, ci je takych ludi viac, ktori nemaju prilis stastie na ludi, ktori su v ich okoli, resp. ktorych bezne stretavaju. Co vy na to?

jamocka

Ahoj makovnik.

tak okrem tych dvoch sa mi zda ze aj Iveta Michael ma trochu zaujem. Poviem ti tolko, ze dievcat jesto dost a mnohe sa tiez chcu zoznamit. Takze drzim ti prsty, nech ti to s nejakou vyjde. Papa

Iveta Michael

makovník....Inak ja som sa narodila v Martine a žije tam moja mamina zo sestrou...Bratislava je mojim mestom kde žijem ale veľmi mi tu chýbajú vysoké hory a skaly ako napr. vo Vrátnej tie tiesňavy to je niečo nádherné,povznášajúce...v Žiline som bola tri roky a tam som bývala s kamoškou z Terchovej,takže poznám to okolie veľmi dobre. Počuj ja som Ti ešte chcela niečo napísať ale chcem sa Ťa spýtať či náhodou nie si na Pokeci,môžeš mi povedať? Takto verejne to nejde.

makovnik

ovemela Iveta Michael ti v podstate odpovedala za mna, ale vystihla to.

jamocka neponuklo sa mi zopar dievcat, iba kafik prejavila zaujem o stretnutie a vikina9 napisala tiez, ale zatial mi neodpovedala. vikina9 prosim ta odkial si?

makovnik

Ahoj mariaa, mam sa stale rovnako, zatial ziadna zmena. Som rad, ze sa ti paci mesto Martin. Je to pekne mesto a vsade dookola su hory.

Iveta Michael

ovemela....veď on si ju podľa mňa aj chce nájsť,ale je asi plachejšej povahy tak to nie je také samozrejmé a ľahké nájsť si dnes kočku pre seba...chápem ho lebo dnes sú dievčatá dosť vychcané a aj neúprimné...ale treba vyčkať veď má len 29 rokov,nemusí sa hnať.Aj lásku treba hľadať z rozvahou...

[zruseny12]

AHOJ MAKOVNIK
ako sa mas?
len tak mimochodom,chodievala som niekedy do MARTINA...mala som tam uja...je to pekne mesto...

vikina9

ahoj makovnik,chcela by som sa ta opýtat odkial si,lebo ja tiez by som chcela obcas niekam vybehnut ci uz na kavu,ci na topinku alebo len tak na prechadzku a nemam s kym ,tak ked si niekde na blizku pojdem s tebou rada ak by si mal zaujem o kamaratku,dik za odpoved