potrebujem poradit - dobry psychiater

Príspevok v téme: potrebujem poradit - dobry psychiater
Brat

Ahojte,

chcel by som sa opytat na Vase skusenosti ohladom psychiatrov.
Zhanam jedneho v BA a asi pred 3-ma rokmi som bol myslim na dvoch sedeniach u Mudr. Evy Pavlikovej - Bielickej (u Milosrdnych Bratov) no potom som sa na to vykaslal a snazil sa vsetko riesit s pomocou rodiny doma. Dalo by sa povedat ze to bolo potom OK.
Teraz sa mi opat vratili stavy uzkosti (niekedy az paniky) a chcel by som to uz riesit s doktorom. Doma ma od toho odhovaraju a s trochu nadsazkou by sa sa dalo povedat, ze mi vestia buducnost v nemocnici, ak sa to budem snazit riesit prostrednictvom lekara - co mi velmi optimizmu nepriadava :/

Uvazujem, ze by som isiel za tou doktorkou kde som uz raz bol..predsa len bude tam mat aj tu starsiu spravu a ked si pamatam necitil som sa nejak zle. Nemate niekto s nou skusenost? Cital som tu nejake diskusie a rozhodne by som som sa chcel vyvarovat doktora, ktory by mi predpisal silnejsie lieky nez je treba, alebo ma posielal rovno do nemocnice.

Dakujem Vam.

P.S. viete mi povedat, preco pri registracii napriek tomu, ze neuvediem ziadnu odbornu sposobilost ma to vzdy vykopne ze som ju zadal a nech zadam svoj kod?? Preto pisem ako neregistrovany.