rodičia nesuhlasia s parnterom

Príspevok v téme: rodičia nesuhlasia s parnterom
Arweena

Prosim Vas napiste mi svoj nazor.
som s mojim priateľom uz 5 rokov.počas študia v BA ho moja matka velmi neriešila, lebo nebol v dosahu:)pred pol rokom sme sa prestahovali do mojho rodneho mesta ale nebyvame s nou. Zrazu je vsetko zle. Nie je pre nu dost dobry čo sa tyka vzdelania /ja som VS a on nie/, jeho rodina zrazu nie je dosť dobra...jeho praca, proste vsetko.Ved to poznate, predstavovala si ku mne niekoho lepsieho, nejaku lepsiu partiu...neustale hadky v rodine narušili uz poriadne nas vztah, on sa o vsetkom dozvedel a hrozne mu to ublizilo..no neviem čo dalej..ma niekto podobnu skusenosť?

aaa123

Arwena, ja by som nevedela zit s clovekom, ktory si ma nevie pred druhymi ludmi zastat, resp. robi mu to problem a da si vtlkat cudzie nazory do hlavy.
Chudak chalan, mal by sa s tebou rozist. Mozno som kruta, ale ked si ho nevazis na tolko, ze matke nevies povedat rozhodne slovo, nezasluzis si ho. A.

jojka

Arweena, je to normalne... ja mam priatela z odlisnej kultury, je to mulat... rodicia si na to nemozu zvyknut, predstavovali si pri mne kohosi ineho, takisto susedia namna ukazuju prstom, stratila som aj par kamaratok. A nech si hovori kto chce co chce, ked nemate vo vztahu podporu okolia, je to viacnasobne tazsie a krute, jednoducho nemozete toho dotycneho naplno milovat, ked viete ze tym zranujete svoju rodinu, rodicov s ktorymi ste prezili zivot a ktori vas vychovali...

damaxy

jedna otazka preco by mali rodicia suhlasit s partnerom?Druha otazka suhlasi partner s mojimi rodicmi?Tretia otazka kto dal pravo druhym vyberat za mna?

Arweena

ja viem co mam robit, realizacia je tazsia...stotoznujem sa s Vami, len som si to chcela este overit:)asi mi bude sudene neustale riesit ten problem..čo uz

tinusska

clovek sa neda hodnotit podla toho, ci ma vs alebo nie.. zalezi na tom, aky ten clovek je, ako sa sprava... neviem si predstavit, ze by ma nasi tlacili, aby bol vs a bolo by im jedno, aky ku mne je... moze mat vs a pritom byt uplny hajzlik, tym nechcem urazit tych, kt. maju vs a su slusny...

trnda

A ako napisal Milos M, jedina pravda, ktora ta ma zaujimat, je ta tvoja, lebo ide o teba, tvoje stastie a tvoj zivot.

trnda

Ano, rady a nazory inych treba zvazit, ale ak s nimi nesuhlasis, treba povedat nie. Je tazke vybrat si medzi matkou a muzom ktoreho lubis, ale ak uz nie je ina moznost, tak to urobit musis. Musis byt aj trochu sebec a mysliet na seba a na svoje stastie. Velmi ti drzim palce.