Chcem koniec

Príspevok v téme: Chcem koniec
realitakonie

Ahojte. Potrebujem poradiť. Už pomaly 3 roky som z partnerom, s ktorým nie som vôbec šťastná. Pred ním som mala 1 rok partnera, s ktorým som bola veľmi šťastná(ale nechala som ho lebo má podviedol a už som sa nevrátila aj ked on mi vyzvánal, prosil atd...) Terajší ma nepodvádza, ale aj tak sa vcelku hádame, a nikdy som nezažila ten pocit šťastia ako ked som mala toho pred tým. Tento aj ked viem že ma nepodviedol je viac sebecký, svojský, vlastnícky a berie ma ako majetok, ale rozchod nechce. V spoločnsti vyzneje ako svätý bez chyby, ale ja s ním vôbec nie som šťastná, ale drží ma pri nom to že ma nepodvedie v tom mám istotu.

usiko

realitakonie,

Inak naozaj na netesa da najst priatel, ja s takym zijem 3 roky,sme spolu 4 roky a cakame babatku...a to som ho nasla ked som mala 28, hned po rozchode s chlapcom, s ktorym som bola 4,5 roka.....su tu, len treba dobre vybrat, neboj sa...rozhodne, ak tavztah nenaplna, tak neotalaj, lebo roky bezia.....

usiko

rena,

na stopro..proste si takych hladam...respektive najdem......pravze som dost vnimava, takze by som na to prisla.....urcite.....vsimam si veci,takze tohosda nebojim....prekvapujem priaatelov vnajnevhodnejsich chvilach,takze na nieco by som narazila istotne, nie naschval,proste ma napadne ze ho chcem vidieta a idem za nim......nie,v tomto som si ista......bez dovery nietvztahu...

realitakonie

A ešte som sa Vás chcela spýtať čo si o tom myslíte, som mnou nechce mať dieťa ani za svet.. A jeho brat čo má ženu a majú dieťa, tak vždy sa s ním vychvaľuje že je strýko už jeho, vždy sa s ním hraje. Ale so mnou nechce mať dieťa ani sa svet, vraj sa nanho necíti,-(

realitakonie

adka25

tak pol roka je ešte dosť dlhý čas

ja ani mesiac som nemala pauzu, tak to asi tým bolo, tak pokúsim sa vydržať pol roka,-(

adka25

medzi vztahmi som mala vzdy maximalne pol roka. teda dost kratky cas. a ver mi ze pri kazdom rozchode som si myslela ze lepsieho uz nenajdem a celkovo som si nevedela samu seba predstavit s inym.
A stalo sa. S mojim priatelom sme sa stretli na pokeci. neverila som ze sa takto da najst vztah. sme spolu 7 mesiacov a som velmi stastna. dufam ze najdes silu opustit ho. nestoji ti to za to.skus sa nad tym zamysliet tak dlhodobo ak vies co myslim.po rozchode budes mozno nestastna a mozno budes aj lutovat najprv ale casom to prejde a najdes si niekoho s kym ti bude uzasne.

adka25

ja mam 3 vztah a to mam este len 27 rokov. v prvych dvoch som sa sklamala - trvali 3 a 2 roky. az terajsi mi ukazal co naozaj laska znamena. ver mi je lepsie sa ho vzdat a skusit zabudnut ako byt cely zivot nestastna a neokusit co je ozajstna laska.

realitakonie

adka25

a kde si sa spoznala s tým psoledným. on si ťa našiel či ty jeho? A akú pauzu si mala to tých vzťahoch. Len sa pýtam či lepšie čakať dlhší čas alebo sa vrhnúť hned na iného. Lebo ja už vážne neviem,-(

adka25

ja mam 3 vztah a to mam este len 27 rokov. v prvych dvoch som sa sklamala - trvali 3 a 2 roky. az terajsi mi ukazal co naozaj laska znamena. ver mi je lepsie sa ho vzdat a skusit zabudnut ako byt cely zivot nestastna a neokusit co je ozajstna laska.

realitakonie

adka25
ved ja sa nechcem k bývalemu vrátiť aj ked on by ešte velmi chcel aj po takom dlhom čase. Ale s terajším vôbec nie som šťastná a na hľadanie nového už nemám silu aj ked viem že by ma chceli iný ale ja už im neverím