Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

opuch, svrbenie a zacervenanie koze

Príspevok v téme: opuch, svrbenie a zacervenanie koze
marhulka11

raz za cas mi opucha lave horne viecko + usta. je to sprevadzane zacervenanim, svrbenim, ´ked sa zobudim, niekedy otvorim oko tak max.do polovice, zaroven toto iste sa deje v okoli ust, usta su opuchnute (ako po botoxe), okolie (takmer cela brada, kutiky ust, okolie korena nosa)to iste. v minulosti sa mi to stavalo pod okom, potom topreslo na horne viecko a pod okom je uz vsetko v poriadku. chodila som na kozne, pouzivala som rozne masticky ale jedine mi pomahala hormonalna mast,kt. som musela prestat pouzivat,kedze je hormonalna.teraz som to uz asi polroka nemala, no zrazu sa to objavilo.

coccinella17

Dobrý deň, už asi pol roka ma trápi svrbenie pokožky, vždy keď sa večer doma vyzlečiem a aj keď vyjdem zo sprchy. Svrbí neznesiteľne a nemožem sa ani škrabať, lebo mi okamžite napuchne, začervenie a napuchne dokonca aj ked si ju len šúcham dlaňami aby som zmiernila svrbenie. Takže musím pokožku nechať v kľude, nedotýkať sa jej a potom to asi po 30 min prejde. Viete mi poradiť, čo to môže sposobovať? Nikdy som nemala žiadne kožné problémy. Ďakujem za info.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

opuch, svrbenie a zacervenanie koze - Fórum - ZDRAVIE.sk