Vztah, zlomove obdobie

Príspevok v téme: Vztah, zlomove obdobie
neista1

S priatelom sme spolu 3 roky, obaja sme studovali, teraz ale prislo zlomove obdobie, priatel skoncil skolu a zamestnal sa. ja mam este rok skoly pred sebou a teraz mam prazdniny.
odkedy zacal pracovat je unaveny, na nic nema chut, ked sme spolu je to take o nicom...chapem ze je pod tlakom a stresom, aj pre neho je to cosi nove. ale zrazu mi prestal sam od seba prejavovat lasku a ja teraz neviem na com som a cim to je zapricinene. naozaj to moze byt unavou z roboty alebo mam za tym hladat cosi ine? ak mate s tym niekto skusenosti tak sa prosim podelte a poradte, budem rada

neista1

hmm keby som mu zavolala a povedala ze potrebujem pocut ze ma lubi, tak by to isto nepomohlo, mala by som blby pocit ze si to vyprosujem a ze to potom nebude uprimne. a myslim ze on by to tiez bral negativne ze si to vyprosujem.
no uvidim aky bude zajtra ked mu budem volat - pochybujem ze by sa ozval on sam :( ale ratam s tym ze bude mrzutejsi ako obvykle, rano skoro vstava :-D

jajka001_

noo, tak to neber az tak...vo vztahu su vselijake fázy a krizy, to prekonate, neboj
preco mu nezavolas a nepovies, laska, lubim ta, chybas mi, vies potrebujem pocut ze aj ty mna

neista1

no je pravda ze sa ponahlal a ja som to stihla do telefonu len ako poslednu vetu povedat a on uz potom len ahoj...ale mrzi ma to ked kedysi to bolo ine hovoril mi to sam, a mne to teraz chyba. trpezliva som dost, ale chyba mi ten pocit ze ma lubi a uz si vselico mozne namyslam. a porozpravat sa moc teraz nemozeme, lebo spolu dalsie 4 dni vobec nebudeme a cez telefon sa mi to moc riesit nechce...tak ja neviem

jajka001_

mmm tak to by mohlo byt vazne. ked ti na lubim ta nic nepovie....netlacis moc na neho? ak nie, porozpravaj sa s nim o tom. nemusite si sice kazdy den vraviet lubim ta ale nejake tie prejavy, ved vies, dotyky a tak...

neista1

ked ja sa snazim ako diva, mu hovorit ze ho lubim, doniest mu dake kraviny pre potesenie, vytiahnut ho na kofolu a tak :) doteraz som na slova lubim ta dostala aspon aj ja teba, dneska v telefonate uz ani to...tak preto som tak zneistela :(