Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svadba

Príspevok v téme: Svadba
zenich

Pekný dobrý večer prajem, čoskoro sa budem ženiť, a mám takú menšiu obavu, bol som doteraz na dvoch svadbách a mladomanželia nejak neprejavovali, že sú nejak extra šťastní, samozrejme že sa netvárili pochmúrne, ale tak nijako. Teraz keď som si pozeral videá na youtube, čo ako majú spravené na inšpiráciu a natrafil som na jedno krásne video a vidno, že si to užívajú a že sa z toho veľmi tešia. ( tu je to video www.youtube.com ) Tak si to nejak predstavujem ja, aj ja cítim tu krásnu atmosféru z videa. Veľmi krásna a romantická svadba.Práve toho sa bojím, ja sa na tu svadbu strašne teším, len bojím sa, že moja polovička to až tak štastne nebude prežívať, možno som ja bol len na nesprávnych svadbách, ktoré vo mne vyvolali menšiu fóbiu. Čo myslíte, mám preto niečo urobiť? Alebo ako sa toho strachu zbaviť? Ďakujem za rady.

zenich

jajka001_ ja nechcem aby to hrala nasilu, ja chcem aby bola šťastná, a aby ju nič netrápilo,, pretože sa máme veľmi radi :)

Deee, pomáham jej ako len viem, viem, že to majú ťažké, skúsim sa s ňou porozprávať.

dakujem za odpovede

jajka001_

spravne miesto, spravni ludia, spravna muzika, hlavne nech je pohoda
ja osobne som este vlaznych novomanzelov nevidela

jajka001_

no ja som bola na svadbe stastna, nesuviselo to s pripravami.. ved ked si to spravne rozvrhnes, nie je problem.

Deee

Suhlasim s Cajik, pomahaj neveste ako sa da a porozpravajte sa o spolocnych predstavach, nevesta ma toho na den D tak vela vybavit a stihnut, ze az to pride je skor upachtena ako stastna...

zenich

cajik, dakujem veľmi pekne, za tvoju odpoveď tak svadbu si pripravujeme spolu a myslím, že zatiaľ to zvládam v pohode, a myslím, že určite aj ona, všetko sa stíha, takže nieje sa nad čím stresovať. Každopádne ja budem na tej svadbe veľmi štastný. Mimochodom, čo a ako jej to mám povedať? Aby to nevyznelo nejak blbo. Je mi to trochu blbé jej to hovoriť, ale uvedomejm si, že všetko sa dá vyriešiť len komunikáciou. Kebyže sa bude tá svadba konať v takej atmosfére ako u nich(tuším srbsko), tak tu svadbu by som chcel mať každý deň.

dakujem.

cajik

ako sa toho zbavit ? porozpravat sa s nevestou a zdelit jej svoje obavy :) pripadne pomoct co najviac s pripravami svadby, asi je to casto taky stres ze su ti ludia potom radi, ze to maju za sebou konecne.. a vies, vzdy je vsetko tak, ako si to spravis. takze ked chces mat statne vyzerajucu svadbu tak si taku sprav a bud na nej stastny..

vela stastia :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svadba - Fórum - ZDRAVIE.sk