prosim pomoc neviem co to je....

vivka

dakujem vam baby ste zlate naozaj...je to dost neprijemne a ak ma to bude trapit aj pocas menzesu tak neviem ako to prezijem...mam pouzivat tampony a nadalej pouzivat ten canesten?alebo nie?lebo tampony mi asi zhorsia tu infekciu ci nie?prosim este na toto mi odpovedzte a naozaj velmi velmi DAKUJEM

marfuška

Vivka, ak dostaneš menzes to bude dobre, lebo sa pri nom vyčistíš a problemy prejdu.Kým ho nedostaneš tak používaj ten canesten.

makra

len ta kukne a hned bude vediet co je vo veci, kremy aj cipky su volnopredajne (nemusis mat recept) a mozes si ich kupit aj sama (hlavne, ak mas mat svoje dni), ale doktor uz ma bohate skusenosti na to, aby posudil, co ti ma predpisat

vivka

dakujem vam baby kupila som si canesten...len ja mam zajtra dostat menzes a s menzesom ku gynekologovi nepojdem...a to co ste vraveli vy neda sa to kupit bez predpisu???

makra

musis ist k gynekologovi, pravdepodobne si dostala kvasinkovu infekciu - mykozu z tych antibiotik. Cim skor pojdes, tym skor sa vyliecis, da ti cipky a budes mat svaty pokoj. Ak sa na to vykasles a nepojdes k doktorovi, moze sa ti stat, ze sa ti to bude stale vracat, kamaratka s tym ma teraz obrovske problemy. Ja som bezala hned ako som to zistila (tiez som to mala po antibiotikach, doktorka mi dala len 3 cipky a hned po 2 dnoch sa mi ulavilo....nevahaj a bez k doktorovi :)