Nieco na opar a posilnenie imunity...

Príspevok v téme: Nieco na opar a posilnenie imunity...
m.i.r.us.ik

ludkovia, poradte, neco fakt ucinne na opar, akosi sa mi zblaznila imunita, a som posledne dni dost slaba, fu dva tyzdne striedavo horsie, a lepsie...tyzden som mala stav ze ledva zijem...slabost, zavraty bolesti hlavky, a uz v podstate tyzden co na mna kazdy druhy dnik horucky chodia, ted i nadcha, kasel, ako chora som jo, len co by tak pomohlo zlepsit imunitu, zbavit sa toho oparu co najrychlejsie abo hned ak by sa len dalo...davajte rady..:) dikeska..mooooc...:(

xterka

urcite odporucam odkrojit platok cesnaku a prilozit na opar.. ja som tak urobila, ked sa mi zacal vytvarat a po opare ani stopa, ostala iba mala vyrazka, ktora zmizla po 2-3dnoch :) a samozrejme este vitaminy na posilnenie imunity :)

RNG

Nikto iny, ja studujem tieto veci uz vyse 20 rokov z periodik roznych znamych lekarov, co sa s tymto zaoberaju.
Tj povazovat ma za uplneho laika, ked lekari bezne dostanu diplomy po 6 rokoch, je predsa len odvaha, az drzost.
Potravinove doplnky su prirodne materialy, ktore lekari schvalili ako neskodne a bezpecne(podla FDA "generally safe") Voci tomu chemicke patentovane lieky maju prakticky vsetky hromadu moznych postrannych skodlivych ucinkov. Dovod je jednoduchy, patentovane lieky su latky, ktore pred tym nikde neexistovali a znamenaju pre telo nezname a zamorujuce materialy.
Prirodne samozrejme neznamena neskodne automaticky, lebo priroda ma aj silne jedy. Ale co je schvalene lekarmi ako neskodne je velmi pravdepodobne neskodne.
A ked objavia nejaku skodlivu latku, tak ju okamzite zakazu predavat ako potravinovy doplnok.
Ale lieky, ktore maju rozne skodlive ucinky casto aj dokonca smrt sa nadalej veselo predpisuju Takze sa napr smrt v dosledku predpisovycy chemickych liekov prebojovala na 3 miesto, hned za cievnymi chorobami a rakovinami
A pre to sa mala cast odvaznych lekarov proti tomu postavila a zacali pouzivat neskodne potravinove doplnky na liecenie, s velkym uspechom. A ked som sa o tom dopocul zacal som sa o to pred vyse 20 rokmi zaujimat, predplatil som si knihy a periodika tychto lekarov a odvtedy sa nimi riadim, aj cela moja rodina a hromada znamych.A dwefinitivne mi to, aj druhym dobre sluzi.
Nuz ale kazdy si moze vybrat podla svojej vole, len na to, aby si mohol slobodne vybrat musi poznat obe strany, nie len diktat sucasneho medickeho monopolu.
A na to, aby ste poznali aj tu zatajovanu druhy stranu, tj tych odvaznych lekarov, co sa rozhodli liecit inac, nez ich v skolach naucili sem aj pisem, nezistne, a za cenu mojho vzacneho a draheho casu.

RNG

Mam dalsi osobny dokaz na posilnenie imunity. Dostal som odrazu zapal sedacieho nervu ze som 3 dni nevedel vobec chodit. Bral som 2 x 15 gramov colostra, 2 x 10 gramov monolaurinu, 2 x 5 kvapiek citralu a 2 x 1 gram chaparalu. 4 den som sa uz vedel postavit a piaty som uz robil drepy.
Masivne posilnenie imunity tu zapracovalo vyborne. Naviac na obnovy poskodenej nervovej izolacie, myelinu som bral masivne davky rybacieho oleja, vlastne trescej pecene balenej v trescom oleji. Za tyzden som zjedol 2 norske 300 gramove konzervy.
Ktory virus to bol, neviem ani ma to vlastne nezaujima prilis, ale mohol to byt HSV1 alebo 2, CMV, VZV, EBV a mozna aj ine, co napadaju nervove obaly/myelin a co bezne nosime v tele cely zivot.

Nikič54

Ak sa ti casto opakuju opary je to o imunite tvoje telo je oslabene a nejako sa to von dostane niektorí prechladnu a niekomu sa spravi opar, ries imunitu a prejde to uvidis

Echo4

Ahoj,
na tvoj problém viem jednoznačne odporučiť tento produkt :) www.flavonmax.com keď klikneš na odkaz budeš tam mat všetky potrebne informácie v diskusii by to bolo na dlho.