Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Da sa nieco robit so sedivymi vlasmi ?

ojka

kamarat má 22 a už dobrých 5 rokov sa mu tie šedinky tvoria, ale tak žiadna veda z toho a prefarbovanie už vobec (-:O podľa mňa to mužom pristane, ... ide len o to, či sa oni s tou "farbou" vyrovnajú (:

ewelin28

moja priatel bude ma 25...a uz par rokov sa u neho najde zopar sedivych vlasov....ale on je na ne hrdy....a neznasa, ked mu ic vytrhavam :DDD
a naj pre teba bude asi to zafarbenie :)

GiovanniX

ja mam po 21 a aj mne sa uz najdu sem tam sedive vlasocky :D brat ma 28 on uz ma viac sedive...no asi skoro starneme:D

M74

Ja po 3O pre zmenu nemám skoro ziadne vlasy... Takže chodím vystrihaný úplne nakrátko. Kľudne by som bral aj tie šedivé vlasy, v najhoršom ich môžeš zafarbiť :-)

Well

Ja mam tiez nieco po tridsiatke a tiez uz mam sedivaky:) No mne to uz vobec nevadi lebo manzelke a zenam sa to paci a vraj je to sexi:) Tak sa nezapodievaj hlupostami a uzivaj si pritazlivost sedin:)

jajka001_

pozri: Greylet (su tu aj temy)
alebo potom farbiť
osobne u muzov mi sedive vlasy nevadia, ostrihat nakratko a hotovo

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Da sa nieco robit so sedivymi vlasmi ? - Fórum - ZDRAVIE.sk