Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnut za tyzden 3 - 4 kg?

munz

Nikkie222 konečne normálny príspevok, palec hore :-)

presne to sa aj ja snažím vysvetliť, že blbosti typu piperine, forskoline, malinový ketón, acai berry, zelená káva sú dobrý podvod, ako sa nabaliť pre firmy.
A zas nemyslím, že by Ti malo byť do plaču z blbosti ľudí, lebo tie čo tu píšu aké sú spokojné s piperine sú len zamestnanci firmy, pravdepodobne je to jeden čo stápe mení nick a píše si sám zo sebou, keby sa ukázalo IP asi by sme boli veľmi prekvapení :-))) však aj všetci "spokojní užívatelia" píšu rovnakým štýlom bez diakritiky

Ja si myslím, že už ľudia určite nie sú takí blbí a nenaletia zas

Nikkie222

Zeny!!! Ked citam niektore vase prispevky az mi je do placu. Kedy uz konecne pochopite ze tie vase nezmyselne 63748 dnove diety/caje/tabletky vam mozu viac uskodit ako pomoct? Boze moj, ved trosku rozmyslajte. Schudnut 4 kg za tyzden? Bez urazky moja, ale si normalna? JEDINA zdrava cesta ako schudnut a aj si vahu udrzat (neznicit si pritom zdravie a hormonalny system je ako bonus) je uprav celkoveho zivotneho stylu - t.j. zdravsia strava, normalne porcie, pitny rezim a pohyb! Ziadne superzazracne tabletky a potraviny neexistuju. Pouzite svoj mozog zeny a nepiste tu kraviny. Ved dnes je tolko moznosti a zdrojov informacii, zasnem nad vasou nevedomostou (zdroje zo zenskych magazinov a podobnych sraciek ignorujte, ked trosku pogooglujete a pouzijete pri tom aj rozum, verim, ze najdete relevantne zdroje).

Gima

Mne pomohol pri chudnutí protein shake, ananas, psylium, kefír a jogurty. No najlepší je vanila protein shake z tesca.

odpovedam

martina, nezavadzaj. kazdy schudne pohybom a upravou stravy. neucinne tabletky na chudnutie, ktore tak maximalne dehydruju, na to nikto nepotrebuje. ak sa ti nedari v biznise, rob si reklamu inde alebo s tym uplne skonci. uz je to otravne, ako tu stale presadzujes piperine forte.

MartinaNZ

skusala si piperine forte ? mozno 3-4 kg za tyzden neschudnes ale za dva by to uz slo... hlavne skus popri tomto doplnku stravy sa aj hybat a zdravsie jest a kila pojdu dole

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnut za tyzden 3 - 4 kg? - Fórum - ZDRAVIE.sk