Surne!! - potrebujem schudnut.

007

Ej ha pan Mgr.Doležel a to ste kde študovali/alebo ste boli na indiv.štúdiu/veď tam máte vo svojom príspevku samé chyby.A že Mgr.dobre som sa akurát pobavila.Vy citujem:psicholog.A čo takto hodina slovenčiny???

tomaš doležal

Prosim vas ja som seriozny človek ,ktorý sa len kdanej situaci odborne vyjadril a toho zasrana simožte prosim odpustit ,Ja som promovaný psicholog Mgr Tomaš Doležel ak mate nejaký problem z mojou spravou tak ,mi zavolajte a ja sa SVAMI ODBORNE PORADIM ,ALEBO MI NAPIšTE AKý MATE OSOBNý PROBLEM DOBRE čAKAM NA SPRAVU S POZDRAVOM.

tomáš doležál

Dobrý, som trochu chudý až podchudý ale to vdaka mojej joge a práci ktorú vykonávam. Viem poradiť v odbore pre PC. Ak potrbujete poradiť zavolajte na cislo 0904581629.

janka

ahojki.takze potrebujes schudnut.ja by som ti velmi rada pomohla ale neviem ako.vies na kazdeho plati nieco ine.dieta ...skus len obmedzit jedlo a cvic.a ked sa ti nechce tak si len zaskac pristo sprav nieco kde vybijes energiu.vies a hlavne stale nemysli nato.mna trapilo napriklad to ze som nemala chut na jedlo ale stale som nato myslela ze kedy mam jest a ked som dojedla zase som myslela na dalsie jedlo.nemysli a netrap sa a zi.rob veci ktore ti robia radost a nemysli na jedlo a na dietu .pride to same a hlavne nebud zavreta doma.lebo sa zblaznis a ked nebudes jest pri dni ked zjes aj to naco nemam chut.poznam to.tak drz sa