Surne!! - potrebujem schudnut.

bibiana

igris, juj, ja potrebujem zhodit, lebo zacina jar a mam jedne super nohavice, ktore su mi ale tesne a chcem sa do nich vtrepat, lebo o tyzden idem na jednu akciu. nechcem v nich vyzerat ako jaternica:))

bibiana

ups, baby, som trosku hladna, ale citim sa lepsie...som fajn "vyprazdnena":)..."tesim" sa na ranajsiu polievocku:)

bibiana

ahojte babenky, tak, polievka je uz uvarena, dochutena, zacala som z nej jest, ale neviem, ci to vydrzim, uz mi ide krkom. na dnes stacilo a mozno zajtra, aj ked sa mi do toho velmi nechce. a mam pocit, ze posobi ako ucinne prehanadlo:)). papala som samozrejme aj ovocie dnes, najviac grepy a jablko. co mi ostava, 5 kil musim dat surne dole, takze polievka hnusna - nehnusna, este to skusim zajtra...tak pekny dnik

lilianna

Tany máš pravdu, každá inak znášame rôzné diéty. Polievka sa dá dochutiť rôzný nekalorickými doplnkami treba zapojiť len kreativitu. Môžeš do nej pridať aj inú zeleninu ochutiť ju tak, aby ti chutila.

lilianna

Sára Polievku môžeš jesť stále keď máš hlad.
len ťa zasýti Na dochutenie pridaj 1 bujon ˇčasový odstup nieje presne určený. Keď si hladná tak sa naješ alebo jedz každé 4hod.koľko ti chuti

tany

Ja som z tej polievky po jednom dni vracala...Takze bacha kto mate citlive zaludky!!!
Mamka ju jedla 8 dni a schudla len 2,5kg...Potom si zostavila vlastnu dietu a jedla vsetko, v mensom mnozstve a obmedzovala vecere a mala pohyb,schudla 7 kg.
Takze kaslite na rozne diety, kt.vam aj tak nepomozu na dlhu dobu a zostavte si vlastnu!!!Lebo kazdemu vyhovuje nieco ine!!!

horalka

Bibiabka,ked chces schudnut, tak si jedlo rozdel na 5-časti, a pred každým jedlom vypi 2dcl vody alebo minerálku slabo mineralizovanu.A po 17.hod,už nič nejec iba ak nejaký šalát alebo teraz su už aj nové karelábky. Alebo sa daj na delenu stravu .Ak chceš surne schudnut tak vynechaj chlieb a salámy a miesto toho jogurt, a hoddne zeleniny. Ovocie len doobeda ale kivi môžeš aj poobede, tie odburavaju tuk ale nie viac ako tri. Daaj vediet.