Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vadí mi veľkosť vložiek

°°bublina

Používam aj tampóny. Myslela som len, že sú aj menšie, keďže zrejme menšie ani niesu, a pravda, že by som aj pretiekla, tak Nič. Asi chcem byť iba veľmi pohodlná :)

alusinka

mne raz priatel kupil nejake maxi vlozky... tak som si z nich ako hovori Well jednoducho odstrihla :)) ale to bola posledna moznost :)

Schvalne som si odmerala vlozky co mam teraz, a maju 22cm... Mne to ale vyhovuje.. nuz.. Kebyze mam nieco mensie, asi by som sa bala, ze to nezachyti...

ewelin28

a take tie obycajne vlozky..."normal" su pre vas dlhe??...a ved kratsia by asi dobre nechranila...a mne ked kramy koncia..dam si tamponik mini a je to :)

brieta

No ale je pravda ze vlozky su bud velke,resp. dlhe a potom su uz iba intimky. Nic medzi tym neexistuje.A ked clovek potrebuje preklenut obdobie medzi silnym krvacanim a koncom menzesu tak ozaj nema na vyber.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.