Dcera nas nici

Príspevok v téme: Dcera nas nici
UTRAPENA10

Ahojte.Mam problem,ale ide aj o to aby som sa vyzalovala.Mam z manzelom 3 krasne deti,syna 10 a 20, a dcera 22rokov.Vychovavali sme ich slusne,ucili moralke a viedli ich aj k Bohu.Ostalo im vsetko aj ich viera.Syn je taky aky bol vzdy,ale dcera sa zmenila pred rokom ked si nasla noveho "frajera".Ten jej priatel sa s nou cez den nestretava,je bezne ze von ide za nim aj o polnoci ked uz on ide domov z baru.Caka na jeho telefonaty pretoze on jej nezavola.Pije alkohol ako vodu (jeho rodicia si myslia ze je to najuzasnejsi syn na svete),bol hrozny suknickar,mal plno dievcat z ktorymi sa len tak vyspal. Dcera odo mna doslova berie peniaze z penazenky len preto aby mu hocico kupila,on je egoista,nic jej nekupil,ziaden kvet za ten rok! Pritom jeho rodina ma penazi az az...Na pizzu z nim nebola este ani raz pretoze ju na nu nikdy nepozval. Ked dcere dohovarame aby sa z nim nestretavala,pretoze si to nikto v rodine nepraje, vyprskne na mna aby som sa starala o seba. Vraj ho lubi, ale on ma radsej sam v seba. V nasom malom meste nema najcistejsiu povest. Pred polrokom som jej nahodne skontrolovala sms v mobile. Nasla som vulgarne a perverzne smsky v ktorych opisoval ich sexualne zazitky...Dcera ma v tomto hrozne sklamala!!! Ked som jej to povedala, odpovedala ze "my si robime srandu."
Prosim,poradte mne a mojej rodine ako moju dceru priviest k rozumu,pretoze je nanho silne naviazana a ruzove okuliare sa jej nedaju zvesit z oci. Ubolena matka.

UTRAPENA10

realitakonie: celych 24 rokov manzelstva som pred detmi neskryvala penazenku a tak to bolo az do teraz.Kazde ak potrebovalo nejaku korunu,tak poprosilo.zrazu mam skryvat peniaze? teraz sa bude pre nu cela rodina obmedzovat? a dcera chodi na Vysoku skolu,cez skolsky rok sa neda velmi brigadovat.

isabella

ale do telefonu jej nemas ziadne pravo pozerat, podkopavas sama seba a obracias si ju proti sebe, ona nema 12 ale 22 a tymto si to u nej mozes riadne pokazit! a to nehovorim o tom, ze keby bola ozaj taka trafena, tak ta za to moze kludne aj udat... a co potom spravis? ved ty ju tlacis do uzkych a nedas jej cas aby si sama zvazila ten vztah, davaj pozor na to co robis, lebo si ju sama od seba tymto odhanas...

lenkea

ano, ty si asi nebola zvyknuta takto otvorene hovorit o intimnostiach, ale teraz je to uz medzi partnermi uplne bezna vec, co teba pohorsilo oni maju ako normalne.

UTRAPENA10

lenkea:dcera mozno po tom,co som jej doslova sprtala v mobile stratila doveru.a co ja? ja som jej tak verila!!!moja dovera co?

lost

Nechajte ju nech si zlomi srdce, ona sa vrati.. Potom to bude ta ista dcera, len s naplastou na srdci.. Bohuzial na niekoho funguje len morbidne praktiky, myslim si.

realitakonie

UTRAPENA10

smsky jej nekontrolujte, v ničom ju neobmedzujte an to už nemáte nárok ak má 22 rokov, ale nemáte ani povinnosť jej vo všetkom pomáhať. Ani ju finančne podporovať (podporujete len zlo). A penaženku si dospelá osoba nevie skryť pred dcérou? Tu by som skôr rozmýšľala nad vami,-(

UTRAPENA10

lioness_01: totiz mi nedalo ci ich vztah je skutocne o laske alebo o niecom inom.Nastala chvila ked sa sprchovala a ja som pozrela do jej telefonu a nasla som to co ma nici dodnes

realitakonie

Ked má vaša dcera 22 rokov, tak by už mala byť samostatná. Nič jej nezakazujte predovšetkým, lebo by to ešte horšie dopadlo.
Zarába si sama aby mala peniažky?
Tak v jednom v čom ju môžte obmedziť, nech si stravu kupuje sama, oblečenie nech si platí nanho, určite používa kopu maľovatiek. Ked uvidí aký je život ťažký bez vašej pomoci vtedy pocíti ako jej pomáha ten jej ,,vysnívaný,,
a bude ho mať možnosť lepšie spoznať. Prestante svoju dcéru viac rozmaznávať a uvidíte že to pomôže, ale nič jej nedohovarajte, ešte hovorte naschvál akého ho má dobreho. Nech s ai nu stará. Po čase sama pochopí,-) ale musíte mať pevnú vôľu aj Vy a byť silná. Držím palce