Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kučeravenie vlasov..

Príspevok v téme: kučeravenie vlasov..
aliss02

Ahojte, odmalička som mala rovné vlasy ale teraz postupom času sa mi začali brčkavieť. Páčilo by sa mi to keby mi brčkavejú celé vlasy ale mne sa točia a brčkavejú len spodok vlasov a to nevyzerá dobre. Potom sa mi zdá, že mi vôbec vlasy nerastu a ked si raz za čas vyžehlím vlasy tak zistím aké ich mám dlhé. Neviete mi poradiť niečo okrem žehlenia lebo to je každý deň veľmi zničujúce pre vlasy a už som videl aj také prípravky, ktoré si mám dať na vlasy po kúpaní a potom si vyfúkať vlasy .. ale to je zase len ničenie vlasov.. ak máte nejaké nápady alebo skúsenosti budem rada. Ďakujem :)

maura

mne sa v puberte tiez skuceravili vlasy a aj ked sa mi moje vlasy viac pacia vyzehlene,radsej ich nezehlim...namiesto toho vzdy ked si ich umyjem,ich vysusim uterakom,rozcesem a votriem tuzidlo...potom ich len mierne vysusim fenom a pomackam aby chytili ten tvar...tak mi vydrzia do dalsieho umytia

Nessie

Ahoj. Na vyrovnávanie vlasov existuje mnoho
prípravkov, no nie všetky sú účinné. Moja kučeravá kamarátka skúša všetko.. čo sa objaví (i ked to nechapem, kedze jej kucerky su nadherne). Ja osobne doporučujem šampón, práve pre tento problém. Značku presnú ti neviem povedat, ale ina kamaratka jeden pouziva a velmi jej pomaha. Hlavne NIKDY nechod ns trvale vytovnanie, vypadaju z toho velke pramene vladov! A Btw, pte skuceravenie vasov zas pomaha chlorova voda. Ta vlasy aj vydusujr a meni farbu (blond zozeleni, hneda sa zosvetli

bibi1234

kup si kvalitnu zehlicku na vlasy a vydrzia Ti rovne, az kym ich neumyjes, alebo nezmoknes...
Ja som si pred 5rokmi kupila cez kadernicku za 6000kvalitnu zehlicku-pre profesionalov a zehli mi vlasy stale bohovsky:O)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kučeravenie vlasov.. - Fórum - ZDRAVIE.sk