ranajky - ovocie

TrainingBoy

dalsi sarlatan, pocuj expert ovocie rano je dobre preto, lebo ludia su rozospati, nevladzu zjest vela a na rozbehnutie su dobre jednoduche sacharidy, no energia ti vydrzi kratko, takze pre zelovocarov je potrebne sa neustale krmit. A to ocistovanie je pekna somarina, telo sa "ocsituje" pocas celeho dna, nonstop, 24 hodin denne. BTW fruktoza zatazuje pecen. Ak sa chces rano furt ocistovat tak sa daj na islam.

radomil

Ahojte,

ano pre najvacsiu cast populacie je ovocie v dopoludnajsich hodinach naozaj velmi spravna volba. Nase telo sa totiz v tychto hodinach ocistuje a tento proces je mozny len pri konzumacii ovocia alebo zo zeleniny aj mrkvi.
Pretoze ine potraviny tento proces narusaju.
Ocistovanie zacina 4 az 5 hodinou rannou a trva ca. do 10.00 az 12.00 hodiny.

Ak mate nejaky zdravotny problem, mozte sa na mna obratit nase.zdravicko@gmail.com

watermelon

je to to najzdravsie co mozes svojmu telu dat, telo potrebuje jednoduche sacharidy a vsetko, co zjes na ne premiena, cize mu usetris kvantum prace, ak zjes prave tie jednoduche uhlohydraty.

usiko.

Je to zdrave, pokial sa zdravo citis. Ja to takto robim uz 12 rokov a som v poroadku, zdrava, krvny obraz perfektny, nic mi nechyba...a to som este aj tehula...takze odporucam, takto mas vela energie hned zrana a nezabijes za tazkymi ranajkami ako je chlieb so sunkou a podobne...

Moj by valy priatel to tiez takto robi uz 10 rokov a tiez je oki....

meri.m

Zase ak ráno nemáš chuť na väčšie jedlo, ovocie ti chutí a vyhladneš až pred obedom, nevidím dôvod, prečo by si sa mala nútiť do iného štýlu stravovania. Mňa tiež chytá hlad tak dve hodiny po zobudení, a ak vstávam neskôr, len si niečo zobnem v práci a do obeda mi to stačí.