Stresy z telocvikára

Príspevok v téme: Stresy z telocvikára
minieeee

Ahojte,
mám neskutočne blbého telocvikára a normálne mávam z neho komplexy a stresy. Chcela by som sa úplne oslobodiť z telesnej. Neviete mi poradiť nejakého doktora, ktorý by mi dal pečiatku ? Minulý rok som pochodila asi desiatich a nakoniec ma oslobodil jeden, ale iba čiastočne. Nie som žiadna lama, rada športujem,ale za 3ky a 4ky na vysvečku z telesnej.... ! znechutilo ma to. Neviete o nejakom odbornom lekárovi ??

zuzic

a on ti znova neda?:P
toto je velmi skaredy napad...ale ked si vymyslis nieco neutralne na co sa neda vzdy prist hm?:) a budes tolko hovorit o probleme az kym ti neda uvolnenie:DD

zuzic

sranda...ja zas by som mala ist aj ortopedovi, alergo, gynda a nejdem:DD bojim sa:D no ked sa zacne skola asi pojdem ked bude telesna o dovod naviac:D
a tie papiere na oslobodenie co? prepac asi som trosku mimo...tie ti uz neplatia to oslobodenie co mas v papieroch? ci to si mala iba docasne na minuly skolsky rok?

minieee

v papieroch nemám, iba do toho papiera na oslobodenie mi napísal :) lebo tam musela byť uvedená diagnoza. Inak som uplnne zdravá

minieee

do nitry už by som sa len kvoli tej jednej pečiatke dotrepala :D navyše detský lekár mi vymyslel diagnozu na čiastočné oslobodenie " totálne krivá chrbtica ( hotová skolioza a ťažkká astma :D:DD) a kedže si ma telocvikár pamatá tak by som potrebovala bud t oho alergo,alebo ortopeda :D

zuzic

no ja z NR...inac neni to napadne...ved zhanas dobreho odbornika tak ho zhanas vsade no nie?:)ale toto by bolo zlozite kedze neordinuje len on ale strieda sa s dalsimi troma lekarmi a nikdy nevies na ktoreho natrafis...

zuzic

moja...ja mam jedneho telocvikara priamo riaditela:DD jeden mlady a druhy tento stary debil. ibaze ja som spravila bordel este vyssie:DD mali sme akurat v skole nadriadeneho a a mohla si vidiet jak si na mna sadol:DD a hovori ze telesna je ovela dolezitejsia ako matika lebo v zivote nebudem potrebovat pocitat ale hybat sa:D krici na mna jak na dobytok ked netrafim loptu a take uplne jak debil:D no odkial si? jedneho alergo by som vedela on mi zakazal cvicit aj ked nenasiel diagnozu ale teda problemy som mala...no ale trosku si vymysliet aj mozes:) to nemusi zistit

miniee

akože nejak tak ! preistotu tento je starý chren..mám na neho alergiu..u nás lepšia známka z telesnej neexistuje ako dvojka :) a tu maju podotýkam len taký, čo hrajú bud za slovan alebo v nejakej lige :DD a uz tretí rok nie som vyznamenaná, kvoli tomu ze mám 4ky :)U riaditelky som nepochodila,kedze je zástupkyna telocvikárka a pod. reči že telesná je rovnaký predmet ako MATIKA! :D neviem čo chcem povedať,ale beriem aj tak lieky a nemám sa veľmi namáhať..čiže :-/ tam by sa to dalo, len neviem či by mi to zoberú.. :-( nevieš o nejakom alergologovi ???