"si to co jes"- klamstva zapadnej mediciny

Príspevok v téme: "si to co jes"- klamstva zapadnej mediciny
sweet_lolitta

Skvely film o tom, ze co vkladate do ust vas priamo ovplivnuje, pretoze kazde susto telo metabolizuje, nieco si zoberie, zvysok vyhodi, ine necha v sebe a skodi mu to... O tom aky je priami suvis s rakovinou a jedlom a aj to, ako by to dopadlo, keby zrazu lekari vedeli nieco o vyzive a rakovina by ustupila (asi by vela ludi prislo o pracu, vsak?)>>>

tu je link :)

www.green-ways.com

Co si o tom myslite vy?

BJ

Nojo govinda... :-) Tie gulicky som sa uz naucil robit, obcas si doma spravim Ladu, nieje to velmi zdrave, ale tak vzdy lepsie zahnat chut na sladke takym, ako tou chemiou v obchode. :-)

vevericka

sweet..chodis aj do govindy?? ja nie som vegetarian..ale za ich sladkymi gulicakmi som jak lovecky pes..vzdy ked vidim, ze ide ujko z govindy po meste a predava kupim si

sweet_lolitta

Nasla som jednu restiku, kde varia aj "harmonicky" ale myslim, ze doma si navarim aj pestrejsie :))

Vola sa DIVOKA KACKA a je vo viacerych mestach, v BA napr na Galvaniho.

BJ

No vsak ano, melonu treba zjest aspon kilo. Ja na nom dokazem fungovat aj 3 hodiny potom, a nemam malo energie. Niekedy zjem aj 2 kila.
Ja mam na to roztrenovany zaludok, kazde rano vypijem liter vody, takze dostat do mna kilo melonu, co je najma voda, nieje problem. :-)

watermelon

hej su dni, ked som jedla len vodovy melon, ale zial ma hrozne malo kalorii a musim ho jest na kila (neratam korku) a tazko zohnat taky, co mi ozaj chuti, taky mnam akurat zrely. inac BJ jest ho na ranajky je uplne genialne lebo skvele hydratuje a je to na lacno.
inac jedavam ovocie - dnes som bola na na trhu a mam kaktusove figy, normalne figy, hrozno, tie capate nektarinky, broskyne, jahody, cuco, jablkove banany - neviem ako sa volaju, manga, pomarance a dragon fruit. akurat som zasa raz nezohnala durian - co uz (nedostali ho do lietadla). dalej uhorky, rajciny, papriku, mlady spenat a ine salaty no a avokado. snad si well uspokojeny.

watermelon

v amerike su na tom najlepsie co sa tyka restik pre veganov a vitarianov, my sme este hrozne pozadu, za opicami, skoda. mozno aj preto ze skratka nie je dopyt?

well ak si chces robit posmech tak skus niekoho ineho, aj ja by som sa mohla smiat z toho, ako budes v 50 trpiet prinajmensom osteoporozou, celu starobu presedis v cakarnach a budes si vsade brat so sebou kufrik s liekmi (ako vsetci starcekovia, ktori su na to pysni, ze kolko liekov oni musia brat..., ale vlastne to nie je vobec smiesne. nechce sa mi s tebou bavit, prepac, ale nema to zmysel. a co jedavam som uz vypisala presne v tejto diskusii.